Regulamin konkursu: Pokaż nam makijaż codzienny i wygraj zestaw kosmetyków!

konkurskosmetyki

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 3 czerwca 2016 i będzie trwał do 10.00 10 czerwca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 czerwca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze pięć najciekawszych propozycji.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

 

Do wygrania:

5 zestawów: paleta cieni do oczu + tusz do rzęs + puder

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem zdjęcie prezentujące Wasz codzienny makijaż.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Proszę oznaczać te 3 osoby w komentarzu na Facebooku pod postem dotyczącym TEGO KONKURSU).

5 najciekawszych – wg redakcyjnego jury – propozycji zostanie nagrodzone zestawem kosmetyków widocznym na zdjęciu na górze artykułu.