Regulamin konkursu: Wygraj designerski czajnik, blender ręczny lub toster z linii Electrolux Expressionist Collection!

konkurs electrolux

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 11 sierpnia 2016 i będzie trwał do północy 22 sierpnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 sierpnia 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród nadesłanych zdjęć jury redakcyjne nagrodzi trzy najciekawsze odpowiedzi.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i zastosowały się do regulaminu konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie konkursu w dolnej części. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać e-maila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni z dopiskiem „Electrolux”. Niepodpisane wiadomości mogą nie być brane pod uwagę.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu. Za wysyłkę nagród odpowiedzialny jest fundator nagród – firma Electrolux.

11. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanego materiału (tekstu, zdjęcia lub filmu) w publikacjach na portalu Obcasy.pl / Facebooku Obcasy.pl / Instagramie Obcasy.pl / Youtubie Obcasy.pl / Twitterze Obcasy.pl .

 

Aby wygrać należy:

  • W komentarzu pod postem konkursowym zamieść zdjęcie+przepis lub film (maksymalnie do 2 minut), na którym przedstawisz swoje ulubione danie przygotowane przy użyciu blendera. Im bardziej ciekawy i estetycznie wykonany projekt tym większe szanse na wygraną!
  • Polubić profil Obcasy.pl na Facebooku (opcjonalnie – pojawią się tam informacje o konkursie;))

Spośród komentarzy (znajdujących się pod tym postem) jury redakcyjne wybierze trzy, które nagrodzi kolejno I, II oraz III miejscem.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 11.08.2016r. i kończymy 22.08.2016r. o północy.

Wyniki ogłosimy 23 sierpnia o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.