Rihanna pokazuje, jak świętować 30. urodziny w gwiazdorskim stylu!

Rihanna znana jest ze swoich ekstrawaganckich stylizacji, gangsterskiego sposobu bycia i imprezowania. 30-ste urodziny gwiazdy były idealną okazją, żeby pokazać wszystkim, jak celebrować takie święto w odpowiednim stylu!

fot. Instagrgam @badgalriri

Mówi się, że złe decyzje podjęte w wieku dwudziestu kilku lat, można zrzucić na barki błędów młodości. Rihanna postanowiła więc wykorzystać ostatnie chwile na szaleństwo, zanim będzie musiała wziąć na siebie odpowiedzialność i powagę trzydziestolatki.

fot. Twitter @lusirusi3

Przed imprezą urodzinową opublikowała zdjęcie w koszulce z napisem „I hate Rihanna. Don’t Trust Anyone Under 30″ (Nienawidzę Rihanny. Nie ufaj nikomu poniżej 30-stki). Widać, że ma duży dystans do siebie i jak zawsze traktuje świat z przymrużeniem oka.

fot. Instagrgam @badgalriri

Rihanna znana jest ze swoich wulgarnych i nieprzyjemnych odzywek w sieci, które często skierowane są do bardzo znanych osób. Jedną z takich sytuacji było, gdy kilka miesięcy temu modelka Kendall Jenner napisała na Twitterze, że będzie jej przykro, jeśli piosenkarka nie zagra na koncercie jej ulubionego utworu. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, a brzmiała ona krótko: „To nie przychodź”. Czy Rihanna planuje zmienić swoje zachowanie w związku z trzydziestymi urodzinami? My kochamy ją taką, jaką jest!

 

Anna Dzielińska