„Soki i koktajle w minutę” autorstwa Agaty Ziemnickiej

Soki i koktajle to element zdrowej diety. Tylko jak je przygotować? Odpowiedź na to pytanie, każda kobieta znajdzie w książce Agaty Ziemnickiej.

„Soki i koktajle w minutę” autorstwa Agaty Ziemnickiej

Wszyscy chcielibyśmy cieszyć się życiem jak najdłużej i przeżyć je w jak najlepszej kondycji. Do tego jednak potrzebna jest ogromna ilość wartościowych składników odżywczych, a dostarczenie ich organizmowi w jak najmniej przetworzonej, naturalnej formie nie należy do rzeczy łatwych.

Książka, której partnerem został Philips, to odpowiedź na codzienne potrzeby naszego ciała. W dodatku jest to odpowiedź pyszna i niezwykle prosta – w ciągu zaledwie 1 minuty, możemy przygotować napój będący prawdziwą skarbnicą składników odżywczych, mikro- i makroelementów, witamin, minerałów, antyoksydantów i enzymów.

Autorka rozpoczęła swoją przygodę z miksowaniem od koktajli śniadaniowych i zup kremów. Jednak blendowanie i wyciskanie, komponowanie nowych smaków okazało się bardzo wciągające. Powstawały coraz to nowe koktajle, soki, zdrowe szoty, a także śniadaniowe misy mocy. Miłość do soków i koktajli jest naprawdę zaraźliwa, więc możliwe, że od dziś wyciskanie i miksowanie będzie też codziennością w Twoim domu.