Strzelający Plusssz Cool

Wakacje na wysokich obrotach? Plusssz Cool w plecaku

Długie górskie wędrówki, wyczerpujące przejażdżki rowerowe, harcerskie biwaki i zwiedzanie niezliczonych atrakcji turystycznych – jednym słowem wakacje! Mało kto myśli wtedy o zdrowiu i odpowiedniej diecie. Jednak to właśnie w tym czasie szczególnie warto schować do plecaków nowy suplement diety Plusssz Cool – dobową dawkę witamin i minerałów dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Plusssz Cool to najnowszy produkt znanej Polakom marki, wyróżniający się na rynku preparatów dla najmłodszych atrakcyjną formą i bogatym składem. Strzelający na języku proszek nie wywołuje skojarzeń z lekarstwami, bo badania prowadzone w laboratoriach sensorycznych producenta – Polskiego Leku – pozwoliły na skomponowanie orzeźwiającego, pomarańczowego smaku. Nowy Plusssz jest po prostu cool – zamienia nudną suplementację diety w prawdziwą, wakacyjną zabawę.

Wyczekiwany przez dzieci początek wakacji oznacza dla ich organizmów gwałtowną zmianę trybu życia. Każda taka zmiana wiąże się z kolei z długim okresem adaptacji, będącym poważnym wyzwaniem i wysiłkiem dla ciała. Młody człowiek jest wówczas narażony na zachwianie subtelnej równowagi zwanej homeostazą. Plusssz Cool doskonale bilansuje najważniejsze witaminy i minerały, zapewniając dziecku niezbędną odporność i energię do aktywnej zabawy.