Stylowe zakupy w towarzystwie gwiazd w Domu Mody Klif

W miniony piątek warszawski Klif zorganizował Wieczór dla Lojalnych Klientów. Zachęcające rabaty, promocje od najemców i doskonała atmosfera, to tylko część niespodzianek jakie tego wieczoru czekały na gości. Nie zabrakło też gwiazd – swoją obecnością wydarzenie uświetnili m.in. Małgorzata Socha, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, Rafał Cieszyński, Maja Bohosiewicz oraz Katarzyna Kwiatkowska.

dom mody klif tyszka

Tradycją stały się już wyjątkowe atrakcje, które w tym dniu są szczególną formą podziękowania dla stałych bywalców warszawskiego centrum. Wieczór dla Lojalnych Klientów rozpoczął się o 21: 00 i potrwał do północy.

Klienci mogli skorzystać z wyjątkowych ofert cenowych, które z tej okazji przygotowały salony a także wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju koncercie! Przed zgromadzoną w Klifie publicznością wystąpił bowiem znany i ceniony na polskiej scenie muzycznej Wojtek Mazolewski Quintet. Ich muzyka to kwintesencja młodej, polskiej sceny jazzowej, oddziałująca na zmysły i wywołująca piękne emocje, które udzieliły się  uczestniczącym w koncercie gościom. Klienci mieli także możliwość spotkania się z Marcinem Tyszką – znanym i cenionym w Polsce i za granicą fotografem, który tego wieczoru wystąpił w roli prowadzącego event. Odwiedzającym przypadł także do gustu program artystyczny, w szczególności układy choreograficzne zaprezentowane przez tancerki w futurystycznych kostiumach. Udane, przedświąteczne zakupy dodatkowo urozmaicił konkurs dla Klientów, w którym do wygrania były m.in. karty podarunkowe na zakupy w sklepach Domu Mody Klif. Zaproszone na ten wieczór gwiazdy także nie odmówiły sobie zakupowych przyjemności.

Dom Mody Klif to uznana i prestiżowa galeria handlowa, w której na powierzchni 18 000 mkw. mieszczą się
luksusowe butiki, takich marek jak: Apia, Baldinini, BOHOBOCO, Boss Store, COS, Guess, Marciano Guess, Marina Rinaldi, Marella, MaxMara, Marlboro Classics, Lacoste, Lidia Kalita, Liu Jo, Michael Kors, Napapijri, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Stefanel, Tru Trussardi, Versace Collection, pierwszy w Warszawie butik Celebrity a także jedyne w Polsce salony: Twin – Set i Jacadi. Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, w tym: Delikatesy Alma, Super-Pharm, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. W piątej i szóstej edycji projektu SUPERBRANDS marka Klif została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek i zdobyła tytuły Superbrands Polska! Dom Mody Klif Warszawa i Klif Gdynia są jedynymi polskimi centrami handlowymi, które dwukrotnie otrzymały to wyróżnienie. W kategorii „Project of the Year” Dom Mody Klif zdobył nagrodę CEE Retail Real Estate

Awards 2012.
Właścicielem Domu Mody Klif jest Paige Investments, natomiast Zarządcą BNP Paribas Real Estate.