Stylowy głośnik domowy Fresh 'n’ Rebel

Jak sprawdził się nam model głośnika Soul? Czy warto go kupić?

Fresh' n' Rebel
Redakcja testuje – Stylowy głośnik domowy Fresh’ n’ Rebel

Jakiś czas temu do naszej redakcji przyszła paczka z głośnikiem marki Fresh 'n’ Rebel. Był to model Soul, w wersji kolorystycznej Dive blue. Już na pierwszy rzut oka urządzenie zadziwiło nas swoim designem. Nie przypominał on klasycznego odtwarzacza muzyki. Głośnik wyglądał bardziej na minimalistyczną bryłę, która swobodnie mogłaby stać na półce jako dekoracja. Dowiedzieliśmy się wtem, że głośnik powstał z właśnie myślą o urządzaniu wnętrz. Producent obiecuje jednak, że mimo głównego atutu estetycznego, model jest wodoodporny i mobilny. Postanowiliśmy to sprawdzić!

Minimalistyczny głośnik domowy Fresh’ n’ Rebel

 Redakcja testuje - Stylowy głośnik domowy Fresh' n' Rebel

,,Niech Soul będzie muzycznym sercem Twojego domu.” – tak pisze producent. Czy można się z tym zgodzić? Zdecydowanie! Głośnik zachwyca swoim minimalizmem. W ofercie do wyboru mamy aż 7 wersji kolorystycznych. Są one zachowane w tonacjach ziemi, dzięki czemu wpasują się w każdy wystój. Produkt jest wykonany z dobrej jakości materiałów, co również przekłada się na jego względy mocno estetyczne. Mimo ogromnej funkcjonalności produktu, producentom Fresh 'n’ Rebel udało się sprytnie schować przyciski. Nie wpływa to jednak na trudność obsługi urządzenia. Warto wspomnieć też o niecodziennym dla głośników kształcie. Model Soul ma widocznie zaokrąglone krawędzie z metalicznym wykończeniem, a wszystko pokrywa starannie dobrana tkanina „sandwich”.

Jakość dźwięku

Producent przekonuje nas o imponującej wydajności i jakości dźwięku. Wszystko za sprawą najnowszej technologii zastosowanej w modelu Soul. Dzięki niej melodia odtwarzana nawet na minimalnej głośności nie traci na jakości. Musimy przyznać, że ta funkcjonalność sprawdziła nam się najlepiej, i mimo, że nie jesteśmy audiofiliami, a redaktorami to potwierdzamy – dźwięki były niezwykle przyjemne dla ucha. Głośnik marki Fresh 'n’ Rebel ma postać stojącej konstrukcji, która nachylona jest pod kątem 12 stopni. Dzięki opisanemu zabiegowi, producenci uzyskali efekt dźwięku wypełniającego pomieszczenie. Jest to kluczowy aspekt, jeśli zastanawiamy się nad wyborem głośnika do domu. Dodatkowo model Soul od  Fresh 'n’ Rebel oferuje nam funkcję synchronizacji dźwięku z drugim urządzeniem. Dzięki temu nasze pomieszczenia mogą być otulone najwyższej jakości dźwiękiem. To kolejna funkcja przekonująca nas do ,,świetności” urządzenia i znakomitym przystosowaniu go do domowego zacisza.

Fresh' n' Rebel

Dodatkowe funkcje Soul od Fresh 'n’ Rebel

Wspomnieliśmy już o niebywałej estetyce urządzenia i jakości dźwięku. Skrywa ono jednak znacznie więcej. Głośnik oprócz pełnienia podstawowej funkcji, jaką jest odtwarzanie muzyki, niesie za sobą masę udogodnień technicznych. Jedną z nich jest wodoodporność. Mimo, że ta cecha może nie kojarzyć się funkcją priorytetową, jeśli chodzi o głośnik typowo do domu, to okazuje się to niezwykle przydatne. Następną cechą wartą uwagi jest jego wytrzymałość. Soul może odtwarzać muzykę przez niemalże 15 godzin, dodatkowo jest szybki w ładowaniu. Bajerem jest natomiast wbudowany głośnik, który umożliwia nam odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych. To zdecydowanie urządzenie dobrej jakości, wytrzymałe i estetyczne, a co najważniejsze godne polecenia.

głośnik