Świąteczne paznokcie

W Święta lubimy wykorzystywać w stylizacjach tematyczne akcenty. W sklepach można zobaczyć wiele ubrań z motywem renifera czy innej kultowej już postaci, kojarzonej ze świętami Bożego Narodzenia. Kobiety wykorzystują takie akcenty na paznokciach. Nie masz pomysłu na stylizację paznokci? Zainspiruj się propozycjami.

fot. instagram.com/justinnailss

Wizyta w salonie u kosmetyczki lub samodzielna praca w domu – niezależnie od miejsca, czasem brakuje nam pomysłu na to, jak mają wyglądać paznokcie. W Święta na paznokciach króluje kolor czerwony i typowe ozdoby, takie jak gwiazdki czy mikołaj. Na jaki motyw się zdecydować, aby nasze dłonie prezentowały się wyjątkowo przy świątecznym stole?

Biżuteryjne dodatki na paznokciach

Do stylizacji paznokci coraz częściej wykorzystywane są elementy przypominające biżuterię. W Święta można stworzyć elementy przypominające gwiazdę betlejemską, renifera, mikołaja i inne motywy. Ozdoba często stanowi dodatek, ponieważ w nadmiarze zepsułaby efekt.

fot. instagram.com/boskiepaznkocie

Klasyczne kolory

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Odnosi się to również do wyboru koloru lakieru. Biel, czerń i czerwień zawsze doskonale prezentują się na paznokciach. Są to kolory, które idealnie wpisują się w klimat Świąt. Do tego pyłek lub delikatna ozdoba, np. płatek śniegu i olśniewające paznokcie gotowe!

fot. instagram.com/v.s_nails_collection_

Minimalizm

Dla osób ceniących sobie minimalizm, dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na 1 kolor i uzupełnienie stylizacji paznokci świątecznym akcentem. Miłośniczka prostoty będzie zadowolona, a przy tym paznokcie będą nawiązywały do Świąt. Warto zastanowić się nad matowym wykończeniem, które będzie ciekawsze niż klasyczny, połyskujący lakier.

fot. instagram.com/poprostupycha

Cyrkonie i błyszczące dodatki

Zwolenniczki błyszczących paznokci mogą zdecydować się na aplikację cyrkonii i użycie pyłu oraz brokatu. Warto uzupełnić też stylizację złotym lub srebrnym lakierem.

fot. instagram.com/marcipazur

Postaw na wzory

Innym pomysłem na świąteczne sposoby stylizacji paznokci jest wykorzystanie pisaka. Można stworzyć ciekawe wzory, które będą nam się kojarzyły z tym, co lubimy najbardziej w czasie Świąt.

fot. instagram.com/dyskotekowka

Wpis znaleziono dzięki:

- Paznokcie

- Stylizacja paznokci

- Święta