Sypialnia w romantycznym stylu dla mamy i córki

Styl romantyczny jest jednym z najbardziej kobiecych i zmysłowych pomysłów na wystrój wnętrza. Pokój nawiązujący do niego, zaaranżować może Pani domu, zarówno dla siebie, jak i swojej córki. Podstawą romantycznej sypialni i pokoju dziewczynki są profilowane meble w białej barwie, na stylowych kulach i z drewnianymi uchwytami.

sypialnia
Romantyczne pomieszczenia urządzają osoby, które lubią subtelną estetykę. Ich cechą charakterystyczną są neutralne i pastelowe kolory, a także delikatne wzory. Styl ten, w sypialni czy pokoju dziewczynki, osiągniemy poprzez dobór odpowiednich mebli i dodatków, jak tkaniny, lampy czy bibeloty. Pasować do niego będzie stonowana kolorystyka, elementy powinny być więc beżowe, białe i pastelowe np. pudrowy róż, błękitny, jasnozielony czy żółty.


Podstawą romantycznej sypialni mogą być meble z kolekcji Richmond, która wykonywana jest z naturalnych materiałów, z profilowanej płyty MDF i drewna, przez duńską fabrykę Steens. Proces produkcji odbywa się przy zachowaniu norm ekologicznych, dzięki czemu meble tworzą, ze środowiskiem naturalnym, dobrą harmonię. Zestaw ten cechuje dbałość o wykończenia i detale, gdyż produkty stoją na stylowych kulach, a meble skrzyniowe, które wchodzą w jego skład, otwierane są za pomocą drewnianych uchwytów. Elementy te, w połączeniu z biała barwą, nadają romantycznego charakteru.

Sypialnia dla dorosłych. Łóżko.

W skład kolekcji do sypialni, sprzedawanej przez meblepumo.pl, wchodzi łóżko w angielskim rozmiarze, czyli 135×190 cm. Jest ono połączeniem elegancji i romantycznego spojrzenia na mebel. Kule znajdują się nie tylko u podstawy nóg, ale również na ich szczycie, jak i na profilowanym wezgłowiu. Do łóżka takiego pasować będzie klasyczna, biała pościel oraz narzuty, zarówno w odcieniach jasnego błękitu, jak i ciemnego brązu.

Szafa.

Obszerne wnętrze szafy, które umożliwia przechowywanie dużej ilości odzieży, nie wpływa negatywnie na wygląd mebla. Pojemna przestrzeń zamknięta jest 3 drzwiami, a pod nią znajdują się 4 szuflady. Drążek do wieszaków, który przebiega przez całą szerokość szafy, pozwoli jednocześnie przechowywać odzież zimową i letnią. Listwa poprzeczna na wysokość mebla wzmacnia jego korpus. Osoby, których sypialnia jest mniejsza, zakupić mogą węższą, bo 2-drzwiową szafę, która pod spodem nie ma szuflad.

Meble skrzyniowe.

Komoda, z kolekcji Richmond, wyprodukowana jest w wersji 6-szufladowej (4 duże i 2 małe) i 9-szufladowej (3 duże i 6 małych). Pozwala wykorzysta miejsce, które oferują przestronne szuflady i schować w nich wszystkie swoje drobiazgi. Poza tym możemy, za jej pomocą, pokazać gościom, że mamy naprawdę dobry gust.
Dzięki szafkom nocnym, która posiadają 3 szuflady, możemy otoczyć się podczas snu niebanalnym pięknem. Ich funkcjonalność sprawi, że w sypialni zapanuje ład i porządek, gdyż pilot od telewizora, książka, lampka nocna czy okulary w końcu odnajdą swoje miejsce.

Romantycznych zestaw zawiera również skrzynię, w której przechowywać można pamiątki z podróży, zabawki czy cenne przedmioty tak, aby nie zakłócały porządku w pozostałych meblach. Poza tym kupić mogą ją rodzice, których dzieci marzą, aby chować swoje skarby do prawdziwej skrzyni.

Pokój dziewczynki.

Miłośniczka romantyzmu, może urządzić w tej stylistyce, również pokój swojej córki. W tym celu, na meblepumo.pl, zakupić powinna małe łóżko, które ma wymiary 90x190cm. Zapewni tym samym, swojej najbliższej osobie, małą oazę spokoju i relaksu.
Z myślą o pokoju dziewczynki, wykonywana jest również niska szafa, której wysokość wynosi 137 cm. Wyposażono ją w 2 drzwi i 2 szuflady, dzięki czemu małej księżniczce łatwiej będzie zachować harmonię i porządek.

Ducha romantyzmu doda również biurko, które posiada 2 zgrabne nogi, ze zdobieniami. Uczennica może zapełnić po brzegi, 4 pojemne szuflady, niezbędnymi przedmiotami, które trzeba zawsze mieć pod ręką, do nauki czy zabawy.