To już oficjalne! Fashion Market Square wystartuje we wrześniu

Dzięki zniesieniu kolejnych obostrzeń targi mody odbędą się w pierwotnym terminie.

To już oficjalne! Fashion Market Square wystartuje we wrześniu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 29 maja targi będą mogły odbywać się już od 6 czerwca tego roku! To wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy stęsknili się za światem offline i możliwością spędzania czasu poza domem.

Fashion Market Square wspiera lokalne środowiska artystyczne: projektantów, twórców sztuki i muzyki oraz przedstawicieli subkultur! Wśród wystawców znajdą się znane i te mniej znane marki modowe z całej Polski, producenci unikalnej biżuterii, akcesoriów i kosmetyków. To całkowicie świeże i unikalne wydarzenie modowe na mapie Polski. Wychodząc naprzeciw potrzebom, które wzmagały się z każdym dniem kwarantanny, Organizatorzy FMS zapewnią Uczestnikom szereg atrakcji i bogatą strefę artystyczną. Podczas dwóch dni targów odwiedzający będą mogli nie tylko poznać najnowsze trendy w modzie i porozmawiać z projektantami, ale także zakupić produkty w strefie ECO, uczestniczyć w pokazać LiveART, obejrzeć wystawę fotograficzną oraz zabawić się w rytmie Dj-skich setów. FMS to nie tylko targi, to prawdziwe SHOW.

Premierowa edycja Fashion Market Square odbędzie się już w pierwszy weekend września (5- 6.09.2020) w mieście studentów i artystów we Wrocławskiej Hali IASE, 26 i 27 września widzimy się w Warszawie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, a w mikołajkowy weekend, 5-6 grudnia odkrywamy magię Świąt we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hala Stulecia.
Złotym Sponsorem wydarzenia został Doctor Brew, który zmienił oblicze polskiego kraftu. Dziś Doctor Brew to dojrzały browar, który dzięki zdobytemu doświadczeniu warzy świadomie, przełamując schematy.

Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. RMF MAXXX oraz Obcasy.pl
Organizatorem targów Fashion Market Square jest agencja eventowa IC Events, najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce. IC Events tworzy między innymi Targi FIWE, portal Branża Fitness, Targi FranczyzaExpo i wiele innych wydarzeń.

Bilety na wydarzenie są dostępne wyłącznie on-line. Więcej informacji na stronie wydarzenia.
#YouShouldBeHere
Do zobaczenia!

Wpis znaleziono dzięki:

- Targi mody

- Fashion Market Square

- Modowe wydarzenie