Jakie trendy panują wśród gwiazd tego tygodnia?

Elegancka Jessica Mercedes? A może kolorowa Red LIpstick Monster? Nie! Uwagę wszystkich przykuwała pięknie opalona Ania Mucha!

Anna Mucha.Strefa Gwiazd
Anna Mucha.Strefa Gwiazd

Ostatnio w Warszawie odbyła się premiera nowego katalogu IKEA 2017. Pojawiło się oczywiście wiele gwiazd, które zachwycały strojami. Na ich twarzach nie brakowało uśmiechu. Niektórzy pochwalili się także spektakularną opalenizną…

Na premierze katalogu spotkać można było między innymi Szymona Majewskiego, Zuzannę Kołodziejczyk – która zasłynęła swoim udziałem w programie „Top Model”. „Nieodłącznym elementem” imprezy były oczywiście blogerki: Maffashion i Jessica Mercedes. Pojawiła się kolorowa i jak zawsze rozpromieniona Red Lipstick Monster.

Nie zabrakło również Bauliny Biernat, Macieja Sieradzkiego, Sylwii Nowak. Całą imprezę natomiast poprowadziła Aleksandra Kostka.

Największą sensację wzbudziła jednak uwielbiana przez wszystkich – Anna Mucha. Jak zawsze wyglądała olśniewająco. Tym razem jednak zaprezentowała nam swoją mocną opaleniznę i genialne nogi. Aktorka jak zazwyczaj – była w centrum uwagi. Aczkolwiek, nie dziwi nas to, ponieważ prezentowała się bardzo dobrze i niezmiennie biła od niej radość. Dodatkowo przyciągał jej promienny uśmiech.