Tydzień metamorfozy na bajecznym Maritiusie z Ewą Chodakowską

Ewa Chodakowska, czy jak kto woli Trenerka Wszystkich Polek często organizuje wydarzenia i wyjazdy pt. "Tydzień metamorfozy". W wersji tańszej można wziąć udział w treningach i diecie, które Ewa wrzuca na swój Fanpejdż. Jest też opcja dla tych, których sytuacja finansowa jest w lepszej kondycji - tydzień metamorfozy na Mauritius z Ewą!

Screenshot Instagram @chodakowskaewa
Screenshot Instagram @chodakowskaewa

Egzotyczne wakacje, wspaniały, luksusowy hotel i treningi fitness z najbardziej popularną trenerką w naszym kraju. Tak mniej więcej wygląda organizowany przez Ewę Chodakowską wyjazd nazwany „Tygodniem metamorfozy”.

Nie samym treningiem żyje człowiek .. TYDZIEŃ METAMORFOZY to najlepsza forma wprowadzenia równowagi pomiędzy intensywnym planem aktywnych zajęć, zdrowym i racjonalnym odżywianiem i najlepszą forma regeneracji .. – pisała Ewa na swoim Instagramie.

Na wakacje na Mauritiusie (państwo wyspiarskie położone w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego) w tym roku wybrały się też Agnieszka Szulim, dziennikarka i narzeczona miliardera oraz Joanna Przetakiewicz, projektantka mody i była kochanka innego miliardera.

Zobaczcie zdjęcia z tego bajecznego wyjazdu! Ewa wie jak zadbać zarówno o swoje fanki jak i koleżanki…