„Tylko tyle mi wystarczy” – nowy singiel Grzegorza Wilka i Sadowsky’ego

Autorzy "Tylko tyle mi wystarczy" zapraszają do zapoznania się z ich najnowszym utworem.

Grzegorz Wilk i Robert Sadowski
„Tylko tyle mi wystarczy” – nowy singiel Grzegorza Wilka i Sadowsky’ego

Grzegorz Wilk i Robert Sadowski przychodzą do fanów muzyki popowej z nowym kawałkiem, który ma szansę stać się hitem 2021 roku.

„Tylko tyle mi wystarczy”

Utwór, w którym Sadowsky umieścił swoje dwie charakterystyczne solówki, sprawia wrażenie oryginalnego i bardzo dojrzałego w swoim gatunku. Kompozytor do projektu zaprosił wspaniałego wokalistę – Grzegorza Wilka. Za bardzo dobry tekst piosenki odpowiada Joanna Sabo. Singiel posiada również ciekawy teledysk. Większość zdjęć powstała na dachu szpitala powiatowego w Międzychodzie (województwo wielkopolskie), czyli w rodzinnym mieście Roberta Sadowskiego. Oprócz wspomnianych wcześniej osób, do powstania utworu przyczynili się znakomici muzycy m.in.: Jakub Frydrych (gitarzysta), Tomasz Zieliński (basista) czy Maksymilian Mińczykowski (perkusista).

O autorach:

Grzegorz Wilk i Robert Sadowski to zdecydowanie postaci warte uwagi.
Wokalista jest laureatem wielu programów telewizyjnych i konkursów międzynarodowych. Pojawia się w najpopularniejszych programach rozrywkowych takich jak: „Szansa na sukces”, „Jaka to melodia” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Współpracował m.in. z Krzysztofem Krawczykiem, Zbigniewem Wodeckim, a także z Ryszardem Rynkowskim.
Sadowsky oprócz tego, że jest kompozytorem, pracuje również jako klawiszowiec, aranżer, producent muzyczny i autor tekstów. Do swojego świata zaprasza wspaniałych artystów, z którymi realizuje ciekawe projekty muzyczne. Może się pochwalić współautorstwem utworów takich jak: „Pytam, czy zatańczysz”, „Ocaleni” lub „Bo bez Ciebie”. Jest również producentem Stanisława Soyki „Soyka Solo Recital”.