WILK NA TROPIE. Detektyw do zadań specjalnych

Brittany obawia się, że jej mąż ma romans z jej przyjaciółką. Sandra również podejrzewa ukochanego o zdradę. Natomiast Jeff przypuszcza, że jego dziewczyna kocha jedynie jego fortunę. Co łączy tych wszystkich ludzi? Niepewność wobec partnerów i detektyw Brian Wolfe, któremu powierzyli zweryfikowanie swoich podejrzeń. Już niebawem widzowie będą obserwować, jak odkrywa prawdę. Premiera programu „Detektyw do zadań specjalnych” w sobotę, 6 września, o godzinie 21:00, na kanale ID.

Nowy program kryminalny przedstawia autentyczne sprawy prowadzone na przestrzeni ostatnich 25 lat przez prywatnego detektywa, Briana Wolfe’a, który podejmuje się wyjaśnienia każdej, nawet najtrudniejszej sprawy. Czy dotyczy to zdrady, oszustwa, czy jakiegokolwiek innego wykroczenia, on i jego zespół tropią, obserwują oraz łączą pozornie niepasujące do siebie fakty. Aby rozwiązać łamigłówki starają się zebrać jak najwięcej dowodów, niejednokrotnie stosując profesjonalny sprzęt szpiegowski.Podążając w ślad za Wolfem i jego ekipą, kamery pokażą, jak bardzo zagmatwane intrygi potrafią snuć ludzie. Odkryte zostaną tajemnice, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Prawda, często bolesna, zostanie ujawniona.

W kolejnych odcinkach widzowie będą mieli okazję sprawdzić, czy przeczucia Brittany i Sandry sprawdziły się. Rozwiąże się także sprawa Jeffa i jego dziewczyny. Dodatkowo, kamery przyjrzą się też sprawie jasnowidzki, która wynajęła Wolfe’a, by dowiedzieć się, czy jej wizja dotycząca zdrad męża była prawdziwa.

Do detektywa zgłosi się też Debbie. Kobieta marzy o dziecku. Tymczasem jej mąż Hal coraz rzadziej bywa w domu. Kobieta podejrzewa, że ją zdradza. Czy jej obawy się potwierdzą?

Czego dowie się Wolfe?

Premiera programu „Detektyw do zadań specjalnych” w sobotę, 6 września, o godzinie 21:00 na kanale ID.