Wnuczka króla rock & rolla w nietypowy sposób świętuje urodziny!

Kilka dni temu wnuczka Elvisa Presleya obchodziła swoje urodziny. Z tej okazji podzieliła się z fanami odważnymi zdjęciami.

Wnuczka króla rock & rolla w nietypowy sposób świętuje urodziny. Foto Instagram @rileykeough

Kilka dni temu wnuczka Elvisa Presleya, Riley Keough obchodziła swoje 31 urodziny. Z tej okazji podzieliła się z fanami wyzywającymi, nagimi zdjęciami. Internauci nie kryją zachwytu nad urodą i kształtami kobiety. Nic dziwnego, ponieważ krewna króla rock & rolla obdarzona jest wyjątkową urodą, w związku z czym zajmuje się na co dzień m.in. modelingiem.

Warto wspomnieć, iż oprócz kariery w świecie mody, Riley znana jest przede wszystkim jako aktorka. Ma za sobą kilka znaczących ról w filmach, takich jak ,,MadMax. Na drodze gniewu” czy ,,Logan Lucky”, a debiut na wielkim ekranie przypadał niedługo po skończeniu przez nią 20 lat. Pierwszym filmem, w którym mogliśmy podziwiać młodziutką wnuczkę Presleya, była historia zespołu rockowego – ,,The Runaways”.

Wiele osób uważa, że sukcesy Riley to zasługa jej pochodzenia. Przypomnijmy, iż nie tylko dziadek dziewczyny był osobą rozpoznawalną. Jej ojciec – Danny Keough, to także znany muzyk i autor tekstów piosenek. Wychowywał ją niemalże sam po tym jak matka dziewczyny, Lisa Marie Presley, związała się na dwa lata z Michaelem Jacksonem.

Wnuczka króla rock & rolla w nietypowy sposób świętuje urodziny. Foto Instagram @rileykeough

Jak podoba się Wam zdjęcie Riley? Wygląda na swój wiek?

Wpis znaleziono dzięki:

- Elvis Presley

- Riley Keough

- Lisa Marie Presley