Zakochaj się w casualowych torbach Sabiny Pilewicz

Najbardziej rozpoznawalnymi torebkami marki Sabrina Pilewicz są wieczorowe kopertówki. Znamy je ze zdjęć na czerwonym dywanie, które często pojawiają się w prasie oraz mediach społecznościowych. Jednak w szerokim asortymencie projektów Sabriny Pilewicz bardzo ważną rolę pełnią duże torebki na co dzień, w których pomieścimy wszystkie najbardziej niezbędne przedmioty.

image002

Trzy modele dużych toreb z nowej kolekcji Sabriny Pilewicz „La Donna È Mobile”, to idealne everyday bags, czyli torby, które towarzyszą nie tylko podczas wielkiego wyjścia, ale także w pracy, na spotkaniach czy wakacjach.

Pierwszą z nich jest SASSARI o nieoficjalnej nazwie #bucketbag. To miękka torebka-worek wzbogacona o charakterystyczną dla marki Sabrina Pilewicz architektoniczną podstawę w kształcie ośmiokąta, która nadaje jej stabilność. Torebka ma dwa odpinane paski różnej długości, dzięki którym możemy trzymać ją w dłoni lub przewiesić przez ramię.

Kolejna to OLBIA – pierwszy miękki #shopperbag w historii marki. Jest to duża casualowa torba bez usztywnień, jednak nie można jej oceniać po prostej formie – to torebka, która zaskakuje detalami i uzależnia swoją funkcjonalnością. Wewnątrz znajduje się praktyczny zatrzask na magnes oraz zaczepy na odpinany pasek.

Ostatnią jest NUORO via #dailybag – torebka w wersji midi, która doskonale sprawdza się jako „everyday bag”. Jej długi, odpinany pasek pozwala nosić ją przez ramię (cross body). Z przodu torebki znajduje się kieszeń z praktyczną klapą zamykaną na magnes, zaś z tyłu wyjątkowa przegródka, wykończona fiszbiną, która pozwala na łatwy dostęp do jej zawartości.

Torby od Sabriny Pilewicz zawsze tworzone są z myślą o kobiecie, jej potrzebach, stylu życia oraz codziennych zajęciach. Są idealnym połączeniem luksusu i praktyczności. Sama projektantka podkreśla, iż torebka jest inwestycją w naszą codzienność, dlatego przy jej wyborze warto kierować się tym co cieszy nas na co dzień.
Miejskie torebki od Sabriny Pilewicz zdobyły już sympatię gwiazd. Pokochały je m.in. Paulina Sykut, Agnieszka Jastrzębska i Edyta Herbuś.