Zakochana w bandycie. Nicola Juno Barańska

Nicola „Juno” Barańska debiutuje fascynującą powieścią dla młodzieży ukazującą losy dwójki nastolatków, Kim i Timosa. Ona – szkolna uczennica, on – chuligan z podwórka, spotykają się przypadkiem podczas zuchwałego napadu w metrze, którym dyryguje Tim wraz ze swoimi kompanami.

Zakochana w bandycie

Kim, która niespodziewanie staje się zarówno świadkiem jak i ofiarą przestępstwa, jest oszołomiona – tym bardziej, ż gdy jeden z napastników zaczyna do niej zaczepnie podrywać, nazywając ją „słodką”. Skołowana wydarzeniami, przez resztę dnia nie jest w stanie skoncentrować się na lekcjach, nie mogąc wyzbyć się z pamięci tego przenikliwego spojrzenia z maski rabusia ani blasku jego oczu. Nastaje wieczór piątkowy, czas zabaw i wyjść. Kim, idąca do klubu razem z Jasperem, swoim bratem, oraz grupką jego znajomych, staje oko w oko z Timosem, który przyciąga jej uwagę upiornym, ale nawet przeszywającym spojrzeniem. Ten morski odcień oczu… Dziewczyna czuje, że gdzieś już je widziała… Publikacja ta zyskała entuzjastyczne recenzje na platformie Wattpad, notując ogromną liczbę 3,5 miliona wyświetleń.

Pierwszy Rozdział Książki

Nicola „Juno” Barańska Zakochana w bandycie Wydawnictwo Editio Red, 2024 Okładka miękka, 408 stron Data wydania: 4 czerwca 2024

Bio autorki

Nicola Barańska – pseudonim Juno, autorka romansów i literatury młodzieżowej. W 2015 roku założyła konto na Wattpadzie i dzięki temu poznała przepiękny świat pisania. Nigdy nie myślała, że jej hobby wzbudzi tak duże zainteresowanie odbiorców. Po kilku tygodniach od umieszczenia na Wattpadzie pierwszych tekstów zdobyła tysiące odsłoń, dochodząc aż do 3,5 mln. Jest Polką, która całe swoje życie spędziła za granicą, dopiero od kilku lat mieszka w Polsce. Uwielbia zapach kawy i kwiatów, a także szum morza, które było ważną częścią jej dzieciństwa.

Patronat objęły