Znana gwiazda „Playboya” wyznaje, że była molestowana w dzieciństwie

"Playboy" to kontrowersyjny magazyn z wieloletnią tradycją. Pojawienie się na okładce dało popularność wielu aktorkom i modelkom. Jedna z nich przyznała, że związanie z nim wręcz uratowało jej życie!

foto. twitter.com/FabulousStyle_

Pamela Anderson – niegdyś gwiazda „Słonecznego patrolu” i modelka, dziś znana głównie z częstych wizyt w klinikach chirurgii plastycznej. W niedawnym wywiadzie dla amerykańskiego „Us Weekly” zdradziła skrywaną przez lata tajemnicę.

Kobieta wyznała, że jej dzieciństwo było pełne bólu i trudnych przeżyć z powodu molestowania seksualnego. – W dzieciństwie byłam molestowana przez moją niańkę. Dziś ta kobieta już nie żyje. Przez to moje pierwsze doświadczenia seksualne z mężczyznami odbywały się bez mojej zgody... – wyznała Pamela.

foto. twitter.com/CindyAl97170037

Sesje w „Playboyu” uratowały jej życie

Pamela Anderson pierwszy raz pojawiła się na okładce magazynu w 1989 roku.
Byłam bardzo nieśmiałym dzieckiem. Dzięki „Playboyowi” zyskałam ogromną siłę jako młoda dziewczyna. Mogę powiedzieć, że uratował mi życie. Wcześniej byłam zamknięta w sobie, potrzebowałam się uwolnić. Tamte lata były dla mnie przełomowe. Zaczęłam spotykać artystów, aktywistów i dżentelmenów. To była jedna wielka zabawa i szaleństwo! – powiedziała Anderson. Do dziś ukazało się aż 14 numerów z jej wizerunkiem na okładce. Mimo, że wiek 50 lat w świecie modelingu jest uważany za bardzo dojrzały, ostatnią sesję do magazynu odbyła w 2016 roku i z pewnością nie ostatnią.