Znane gwiazdy wspierają Omenę Mensah

Wiele się mówi o dyskryminacji rasowej i pogardzie wobec drugiego człowieka. O tym, jak się jej przeciwstawić wie najlepiej Omena Mensah, która poprzez działalność swojej fundacji walczy o tolerancję.

gwiazdy na rzecz tolerancj7
Wspierają ją w tych działaniach znane gwiazdy: Monika Olejnik,  Dorota Gardias, Łukasz Jakóbik, Karolina Szostak, Katarzyna Zielińska, Natalia Partyka, Michał Piróg, Jakub Porada, Tomasz Kowalski.

Omenaa Mensah w swojej fundacji promuje tolerancję, z której brakiem, jako „kolorowa” dziewczyna spotykała się w dzieciństwie i czasami spotyka do dziś. Swoją chęcią pomocy i entuzjazmem zaraża innych, czego dowodem jest sesja #Tolerance, do której zaprosiła znane gwiazdy, a one chętnie przyjęły jej zaproszenie.

Jednym z filarów, na którym opiera się działalność fundacji, jest TOLERANCJA. Dziennikarka z racji swojej egzotycznej urody w swoim życiu miewała różne doświadczenia związane z dyskryminacją. Dlatego w swojej działalności głośno piętnuje nietolerancję, a promuje postawy akceptujące i szanujące innych ludzi, bez

Zaproszenie do akcji przyjęli: Natalia Partyka (tenisistka stołowa, reprezentantka Polski, która pomimo swojej niepełnosprawności rywalizuje w zawodach także z zawodniczkami pełnosprawnymi), Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Karolina Szostak, Monika Olejnik, ze swoim bratankiem o egzotycznej urodzie Adamem Olejnik, Majka Jeżowska, Joanna Kryńska (dziennikarka TVN24), Tomasz „Kowal” Kowalski, (zwycięzca 4 edycji „Must Be the music”, który po wypadku na motocyklu, od blisko roku jeździ na wózku), Michał Piróg, Andrzej Sołtysik, Sławomir Uniatowski, Jakub Porada, Łukasz Jakóbiak, Jacek Pałasiński (dziennikarz TVN24), Michał Sobolewski zwany SOBOTĄ (muzyk, który gdy publicznie pokazał zdjęcia ze swoją egzotyczną żoną, spotkał się z falą hejtu i nienawiści) oraz Tomasz Olejniczak projektant i twórca marki TOMAOTOMO, którzy dla Omenaa Foundation przygotował bluzy z #TOLERANCE, w których wystąpili bohaterowie sesji. Oprócz tego w sesji udział wzięły: mama Omeny Izabella, córka Vanessa, studentka z Ghany Yvette Aboagye oraz 7-letnia Samiloby, która jest wolontariuszką w fundacji Omenaa Foundation.

O Omenie
Znana przede wszystkim jako pogodynka TVN, to nie tylko kobieta mediów. To także bizneswoman i właścicielka marki meblowej Ammadora, ekspert w zakresie autoprezentacji, doktorantka SGH, autorka książek, ale przede wszystkim kobieta wielkiego serca, która od lat angażuje się w różnorodne akcje charytatywne. Pragnąc jeszcze więcej dać z siebie, ponad rok temu Omenaa założyła fundację OMENAA FOUNDATION.
Zdjęcia zrealizowała Katarzyna Paskuda