4. sezon Stranger Things już niebawem na Netflixie

Dobre wieści dla fanów serialu! Platforma streamingowa ogłosiła premierę kolejnej części show.

stranger things
4. sezon Stranger Things już niebawem na Netflixie. Foto Instagram @strangerthingstv

Netflix ogłosił właśnie, że subskrybenci mogą spodziewać się powrotu jednego z ich największych hitów. 4. sezon serialu „Stranger Things” ma zostać udostępniony już w przyszłym roku. Według zapowiedzi, nowych odcinków możemy spodziewać się latem 2022.

4. sezon „Stranger Things”

„Wiosną 1986, kontynuujemy przygodę”, głosi slogan produkcji. Jak można się dowiedzieć z komunikatu Netflixa, najnowszy sezon programu będzie się składał z dziewięciu odcinków. Ich tytuły to „The Hellfire Club,” „Vecna’s Curse,” „The Monster and the Superhero,” „Dear Billy,” „The Nina Project,” „The Dive,” „The Massacre at Hawkins Lab,” „Papa” and „The Piggyback”. Poza listą odcinków zdradzono również nową lokalizację! „Stranger Things” wyniosło się bowiem z Indiany. Zamiast tego przeniesie się do stanu Kalifornia.

Koniec oczekiwania

Fani z niecierpliwością czekali na powrót ich ukochanego serialu. 3. sezon pojawił się na Netflixie w 2019 roku i chociaż wiadomo było, że podpisano kontrakt na kolejną część, to przez długi okres brak było jakichkolwiek innych informacji. Widzowie zdani byli jedynie na podrzucane przez produkcję okruchy, które naprowadzały na ślad kolejnych wątków. Jedną ze wskazówek była lista filmów, która pojawiła się na Twitterze scenarzystów. Nie tylko znalazło się na niej kilka wartych uwagi propozycji, ale także każdy z tytułów wiąże się w jakiś sposób z 4. sezonem.

Dzień „Stranger Things”

Dobrą wiadomość ogłoszono 6. listopada. Był to dzień „Stranger Things”. Datę wybrano nie bez powodu – to właśnie 6. listopada 1983 roku zniknął Will Byers, co zapoczątkowało tajemnicze zdarzenia serialu.