AGD z technologią Simply-Fi od Candy – kup i odbierz bonus

Daj się skusić na rozsądne zakupy oraz inteligentne mieszkanie! Wyposaż swoją kuchnię i łazienkę w urządzenia Candy z technologią Simply-Fi zarządzane za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu stale będziesz w kontakcie z domowym AGD. Dowiedz się, jak mądrze zadbać o swój dom.

CANDY-SPONS-AGD z technologią Simply-Fi od Candy _kup i odbierz bonus

Technologia Simply-Fi oraz 6 inteligentnych urządzeń od marki Candy

Włoska marka Candy od początku swojej działalności stawia na innowacyjne rozwiązania i już w latach 80. XX wieku opatentowała np. MixPower System, czyli rewolucyjną metodę mieszania detergentu z wodą jeszcze przed wprowadzeniem go do bębna pralki.
Pierwszy kompletny oraz interaktywny zestaw urządzeń AGD wyposażony w technologię Simply-Fi i zarządzany dzięki aplikacji mobilnej to kolejna odpowiedź marki na zmieniające się potrzeby konsumentów.

W skład zestawu wchodzi aż 6 urządzeń:

  • pralka,
  • lodówka,
  • zmywarka,
  • piekarnik,
  • płyta indukcyjna,
  • okap.

To pierwsza oferta tego typu na polskim rynku. Zobacz, jak działa system Simply-Fi.

Promocja Candy Simply-Fi, czyli tablet dostajesz gratis

Smartfon lub tablet – właśnie tego potrzebujesz, by sprawnie zarządzać działaniem wszystkich domowych urządzeń AGD z aplikacją Simply-Fi. Na szczęście zawsze masz je przy sobie, co stanowi dużą zaletę innowacyjnego zestawu urządzeń proponowanych przez markę Candy.

Nie lada gratką dla wszystkich urządzających dom jest wyjątkowa promocja. Przy zakupie dwóch dowolnych urządzeń z technologią Simply-Fi marki Candy otrzymasz gratis tablet Asus Fonepad 7. Jeśli zdecydujesz się na jedno urządzenie – dodatkowo dostaniesz bon o wartości 100 zł do Home&You.

Promocja trwa od 16 stycznia 2016 r. do wyczerpania zapasów lub do 31 marca 2016 r.

Co zyskujesz dzięki Simply-Fi?

Zdalne kierowanie pracą AGD, pełna kontrola nad sytuacją w domu, aktualne dane na temat działania urządzeń oraz ewentualnych braków np. soli w zmywarce. Do tego możesz włączyć lub wyłączyć pralkę, ustawić przypomnienie o winie, które schładzasz w lodówce, lub włączyć piekarnik podczas drogi powrotnej do domu.

Do niepodważalnych zalet Simply-Fi należy zaliczyć:

  • oszczędność czasu,
  • poczucie bezpieczeństwa,
  • łatwą organizację pracy.

Candy – włoska jakość, włoski design

Grupa Candy – wielomarkowa firma należąca do włoskiej rodziny Fumagalli – to pionier innowacji na rynku AGD. Im zawdzięczamy m.in. pierwsze pralki automatyczne, a także wiele opatentowanych rozwiązań zwiększających komfort użytkowania urządzeń.
Stworzenie pierwszej linii urządzeń interaktywnych to rozwiązanie pozwalające nie tylko sprawnie sprzątać i gotować, lecz także wygospodarować czas dla bliskich. Produkty Candy z technologią Simply-Fi stanowią idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób.