Amerykańska piosenkarka rozstała się z mężem

Znana amerykańska para rozstała się zaledwie po kilku miesiącach małżeństwa. W oświadczeniu ogłoszonym w zagranicznych mediach podano oficjalne powody tej decyzji. 

 

Amerykańska piosenkarka rozstała się z mężem. Foto. Instagram mileycyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się 10 lat temu podczas kręcenia filmu „Ostatnia Piosenka”. Od tego czasu zaczął się ich burzliwy związek – para kilkukrotnie rozchodziła się i wracała do siebie.
Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się 23 grudnia 2018 roku, stanowiąc według mediów i fanów jedną z najbardziej dopasowanych par show biznesu. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiały się już wielokrotne. Dotąd niepotwierdzone. Tym razem do mediów trafiło oficjalne oświadczenie rzecznika pary, mówiące o ich rozstaniu:

,,Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu”. 

Amerykańskie media spekulują, iż za prawdziwą przyczyną rozstania pary mogła stać jednak inna kobieta! Miley zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu separacji z Liamem, została przyłapana na pocałunkach z Kaitlynn Carter. Wcześniej w wywiadzie dla ,,Elle”, artystka przyznała, iż mimo bycia w związku małżeńskim z Liamem, dalej czuje pociąg do kobiet.

Miley te poważne zmiany w swoim życiu skomentowała w jednym z wpisów na Instagramie:

,,Mój tata zawsze mi powtarzał: Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas. To napełnia moje serce pokojem i nadzieją. Nauczono mnie szanować planetę i jej procesy i zobowiązuję się robić to samo z moimi…”.

Czy mimo wszytko Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócą do siebie?

 

 

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Piosenkarka

- Miley Cyrus

- Liam Hemsworth