Anja Rubik autorką nowej Exclusive Collection marki Mohito

Kolekcja Anji Rubik dla Mohito stanowi doskonałe odwzorowanie stylu, do jakiego modelka przyzwyczaiła swoich fanów przez ostatnie lata. Połączenie miejskiej nonszalancji z zabawą najświeższymi trendami zaowocowało powstaniem sprzedaży pojawi się już 14 listopada.

Kolekcję będzie promować sesja zdjęciowa autorstwa Paoli Kudacki. Zdjęcia zostały wykonane w Nowym Jorku w dwóch lokalizacjach: na dachu z widokiem na panoramę miasta oraz w studiu zdjęciowym. Za koncepcję artystyczną, a także wszystkie widoczne w sesji stylizacje odpowiadała sama Anja Rubik. Fryzury wykonał Kevin Ryan, a makijaż Wendy Rowe. Efekty pracy ekipy ujrzą światło pod koniec października, teraz swojej premiery doczekały się zdjęcia zza kulis tej wyjątkowej produkcji.

Efekty współpracy modelki z Mohito będzie można podziwiać w prasie, na megaboardach oraz w Internecie. Dodatkowo relacja z przebiegu sesji zdjęciowej w Nowym Jorku została wyemitowana w programie Co za Tydzień stacji TVN w odcinku z 12 października.
Limitowana Exclusive Collection pojawi się w sprzedaży już w 14 listopada. Poprzedzi ją pokaz z udziałem samej Gwiazdy, który odbędzie się 6 listopada w Warszawie.