Białe drzwi we wnętrzach w różnych ujęciach

Kiedy myślimy o spokojnym kolorze, pierwsza myśl – biel. Bardzo często ten właśnie kolor traktujemy jako bazowy i wybieramy go z myślą o kolorystyce naszych ścian. Co więcej, wybieramy również białe meble do kuchni oraz do łazienki. Zdarza nam się poszaleć jedynie przy wyborze dodatków i tu nie boimy się eksperymentować.

Białe drzwi we wnętrzach w różnych ujęciach

Kiedy więc mamy już meble, czy ceramikę łazienkową a nawet wybrany kolor ścian pozostaje jeszcze temat drzwi. Białe drzwi nie są nudne. Jeden kolor daje tak naprawdę wiele możliwości.

Białe drzwi we wnętrzach w różnych ujęciach

Oferta drzwi w dzisiejszych czasach jest niezwykle szeroka, na początku należy podjąć decyzję czy chcemy drzwi pełne, przeszklone, czy może tylko częściowo chcemy mieć szybę. Warto też się zastanowić nad wyborem drzwi w zależności od pomieszczenia. Inne wybierzemy do łazienki, a jeszcze inne do sypialni. Ważne jest przeznaczenie konkretnego miejsca. Przez wiele lat bardzo modne były drzwi z przeszkleniami, obecnie panuje trend na drzwi pełne. Jednak należy pamiętać, że nie o trendy chodzi a o nasz gust.

Białe drzwi we wnętrzach w różnych ujęciach

A na koniec, pamiętajmy o wyborze klamki. Biel i klamka w kolorze chrom szczotkowany na szyldzie kwadratowym to zestawienie, które nada wnętrzu nowoczesnego charakteru.