Bill Gates ma nową dziewczynę. Kim jest wybranka miliardera?

Bill Gates znalazł już następczynię jego byłej żony Melindy. Para, którą połączyła podobno miłość do tenisa, była widziana razem na finale Australian Open.

bill gates
Bill Gates ma nową dziewczynę. Kim jest wybranka miliardera? Foto Instagram @thisisbillgates

Wiadomość o tym, że po 27 latach małżeństwa Bill i Melinda Gates zdecydowali się na rozwód wstrząsnęła opinią publiczną w 2021 roku. Spekulowano, że zakończenie związku mogło mieć coś wspólnego ze znajomością założyciela Microsoftu z Jeffreyem Epsteinem, który popełnił samobójstwo po licznych oskarżeniach o wielokrotne seksualne wykorzystywanie nieletnich. Inni z kolei przekonywali, że Melinda wystąpiła o rozwód ze względu na niewierność męża. Para przestała być małżeństwem w sierpniu 2021, a po podziale majątku Melinda Gates znalazła się na liście miliarderów Forbesa. W lutym 2023 jej majątek wyceniany jest na 6,5 miliarda dolarów.

Zobacz także: Bill i Melinda Gatesowie rozwiedli się

Bill Gates ma nową partnerkę

Przez półtora roku brakowało doniesień o życiu miłosnym właściciela Microsoftu. Jak jednak raportuje Page Six, Gates podobno od około roku spotyka się z Paulą Hurd. Ich wspólne zdjęcia pojawiły się już w marcu minionego roku, parę widziano także razem na finale Australian Open. Portalowi People udało się dotrzeć do informatora, który twierdzi, że ich romantyczny związek nie jest podobno tajemnicą w kręgu ich znajomych. Oficjalnie sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze jednak tych informacji.

Kim jest Paula Hurd?

Nowa wybranka Billa Gatesa, Paula Hurd, to wdowa po Marku Hurdzie, milionerze i założycielu Oracle. Firma ta jest drugą na świecie pod względem dochodów ze sprzedanych oprogramowań – lepszy wynik ma jedynie Microsoft, należący do Gatesa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Page Six (@pagesix)

Mark Hurd zmarł w 2019 roku po walce z nowotworem. Zostawił po sobie żonę i dwójkę dzieci. Paula Hurd, organizatorka eventów i filantropka, ma obecnie 60 lat. Ocenia się, że jej majątek oscyluje w granicach 3,5-4,5 milionów dolarów.