Brad Pitt i Marion Cotillard mają romans!

Brad Pitt (52 l.), to niewątpliwie jeden z najbardziej utalentowanych i najseksowniejszych aktorów Hollywood. Jest też przykładnym mężem Angeliny Jolie (40 l.) i ojcem ich sześciorga dzieci. Ale czy na pewno tak jest...?

Brad Pitt, Marion Cotillard. Fot. GA
Brad Pitt, Marion Cotillard. Fot. GA

Zachodnie bulwarówki nie mają wątpliwości – Brad zdradza piękną Angie!

Kochanką przystojnego aktorka jest rzekomo francuska aktorka – Marion Cotillard (40 l.), u boku której Pitt zagrał w filmie Five Seconds of Silence. 

Osoba z otoczenia nowej gorącej pary tak komentuje te doniesienia:

Nie da się ukryć, że coś jest na rzecz między Bradem i Marion. Od samego początku jest między nimi chemia. W przeszłości, Angelina i Brad przymykali oko na swoje niewinne flirty, ale sytuacja z Marion wymknęła się spod kontroli. Brad złamał z nią wszystkie zasady.

Przypomnijmy, że wielka miłość między Bradem a Angeliną również wybuchła na planie zdjęciowym. Aktorzy zakochali się w sobie w trakcie kręcenia filmu pt. Mr & Mrs Smith, w którym zagrali tytułowe małżeństwo Smith. Aktor, który w tamtym czasie był mężem Jennifer Aniston, zupełnie stracił głowę dla swojej filmowej partnerki. Porzucił żonę i związał się z piękną Jolie.

Niestety, jego żona od kilku lat ewidentnie zmaga się z problemami zdrowotnymi oraz psychicznymi, co może w ogromny sposób wpływać na relacje między małżonkami.

Czy zjawiskowa Marion Cotillard zawróciła w głowie Pitt’owi tak, jak niegdyś Angelina? Historia lubi się powtarzać, dlatego naszym zdaniem Jolie nie powinna spać spokojnie… Brad Pitt, to wciąż mężczyzna wart grzechu!