Ciekawe rozwiązania w małym mieszkaniu

Nieduże mieszkania cały czas są chętnie przez nas kupowane. Czasem są to nasze pierwsze mieszkania, a czasem traktujemy je jako inwestycje. Niezależnie od celu ich kupna – wymagają kreatywnego podejścia do ograniczonej powierzchni.

Ciekawe rozwiązania w małym mieszkaniu

O ile z niektórych mebli, oświetlenia czy dodatków możemy zrezygnować, o tyle z elementów wykończenia wnętrz już nie. Jednym z nich jest grzejnik. Ekspert marki LUXRAD podpowiada jaki model wybrać do niewielkiej przestrzeni.

W aranżacji wnętrz wiele zależy od naszej kreatywności. Niezależnie czy dysponujemy powierzchnią 50 m² czy 100 m². Na małej powierzchni musimy zmieścić sypialnię, strefę wypoczynkową i miejsce do pracy, a przy tym zachować estetykę wnętrza. Może się wydawać, że do tak małych wnętrz nie ma ciekawych, ładnych grzejników. Te dekoracyjne mogą kojarzyć się jako idealne uzupełnienie dużych apartamentów.

Ciekawe rozwiązania w małym mieszkaniu

Małe wnętrza na których sporo się dzieje – kolory, kształty, faktury – nie najlepiej uzupełniają się z masywnymi grzejnikami. Dobrym przykładem jest bardzo prosty i jednocześnie funkcjonalny grzejnik Atria. Funkcjonalność to słowo klucz w przypadku niedużych powierzchni. Nie bójmy się wykorzystywać każdego kąta, czy też decydować się na wybór elementów wyposażenia, które mają kilka funkcji w jednym produkcie. Dzięki dużej ilości rurek poziomych, świetnie sprawdzi się jako wieszak na ręczniki, czy dosuszanie prania. Nowocześniejszym z wyglądu jest model Scala New. W obu przypadkach istnieje wersja zamówienia indywidualnego – zarówno jeśli chodzi o szerokość i długość. Tutaj rurki mimo, że są też poziome – zostały przez projektantów bardziej wyeksponowane.

Ciekawe rozwiązania w małym mieszkaniu

Nie bójmy się eksperymentować, traktujmy grzejnik również jako element dekoracyjny. Zwłaszcza jeśli decydujemy się na ogrzewanie podłogowe. Niagara w osłonie ze stali nierdzewnej to dyskretny element wyposażenia wnętrza, a przy tym nowoczesne źródło ciepła. Symbioza i funkcjonalność w jednym.

Ciekawe rozwiązania w małym mieszkaniu

Możemy wybrać nie tylko atrakcyjny kształt i kolor, ale także niezwykle ciekawe sposoby ułożenia rurek. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów w ofercie Luxard z pewnością znajdziemy odpowiedni grzejnik, który ozdobi wnętrze naszego niewielkiego mieszkania.

Wpis znaleziono dzięki:

- Mieszkanie

- Urządzenia

- Aranżacja wnętrz