Clooney i Malkovich w Mediolanie, a możliwie, że i w niebie…

clooney i malcovi2t
Nespresso, światowy lider segmentu kawy porcjowanej najwyższej jakości, oraz George Clooney, aktor, reżyser, koneser kawy i ambasador marki w jednej osobie, rozpoczęli w Mediolanie prace nad piątym odcinkiem sagi Nespresso. Nespresso z radością potwierdziło, że John Malkovich po raz kolejny będzie towarzyszyć George’owi Clooneyowi w tegorocznej kampanii.

Czy John Malkovich wrócił, aby podziękować George’owi za ekspres Nespresso, który otrzymał rok temu? A może George wraca do nieba, by kontynuować negocjacje? Chociaż fabuła reklamy wciąż jest pilnie strzeżoną tajemnicą, fani mogą być pewni, że będzie ona przepełniona humorem i urokiem. Nespresso nie komentuje możliwych spekulacji na temat fabuły, pozostawiając fanom możliwość delektowania się nową historią dopiero po publikacji jej ostatecznej wersji. Ale ci, którzy chcą poczuć atmosferę pracy na filmem lub są po prostu wielkimi fanami Clooneya, Malkovicha i Nespresso, mogą już teraz obejrzeć wyjątkowy materiał zza kulis realizacji reklamy.

Cały materiał zostanie opublikowany w listopadzie 2010 r., kiedy to film, reżyserowany przez Granta Heslova, zadebiutuje w wybranych krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej oraz Azji w ramach nowej kampanii reklamowej Nespresso.

 

Monday, 30 August 2010