Czy Lana Del Rey przestanie nagrywać płyty?

Lana Del Rey to piosenkarka, która zaskakuje projektami muzycznymi. Wykonanie piosenek oraz image gwiazdy są powodem zachwytu wielu osób. Lana nie ustaje w pracy nad kolejnymi utworami. Wokalistka jest znana z hitów takich jak "Summertime Sadness" czy "Born to die". W ubiegłym roku miała miejsce premiera albumu "Lust for Life". Czym tym razem artystka zaskoczyła fanów?

fot. instagram.com/lanadelrey

Piosenkarka o swoich ambitnych planach poinformowała w jednym z wywiadów. Zdradziła, że otrzymała propozycję napisania musicalu, który zostanie wystawiony na Broadwayu. Fani nie spodziewali się takiego projektu artystki. Dla Lany Del Rey będzie to duże wyzwanie, wymagające zaangażowania i pracy. Możliwe, że przedsięwzięcie wpłynie na karierę muzyczną gwiazdy. Czy słuchacze mogą czuć się przygnębieni faktem zaabsorbowania  Lany musicalem?

– Myślę, że może zająć mi to z dwa, trzy lata. ja i Rick (Nowels) już coś napisaliśmy, zobaczymy co z tego wyjdzie – przyznała Lana Del Rey.

Jak widać, scenariusz do musicalu to wymagające zajęcie, które nie gwarantuje sukcesu. Artystka jest w trakcie przygotowywania nowego albumu dla fanów. Miejmy nadzieję, że już niedługo odbędzie się jego premiera.