Po czym mężczyzna pozna, że podoba się kobiecie?

Relacje damsko-męskie potrafią nam czasem spędzić sen z powiek. Czy istnieją wiarygodne wskazówki, po których możemy poznać czy ona jest zainteresowana?

po-czym-facet-wie-ze-podoba-sie-kobiecie
Po czym mężczyzna pozna, że podoba się kobiecie. Foto Gerrit Prenger

Utarło się stwierdzenie, że mężczyźni lubią konkretnie komunikować o co im chodzi. To podobno kobiety wolą posługiwać się subtelnymi sugestiami. Chociaż z naszych obserwacji wynika, że obie płcie bywają równie tajemnicze… Czy faktycznie da się rozpoznać symptomy zauroczenia u kobiet?

Drobne poprawki

Wskazówką może być np. poprawianie. Przeczesywanie włosów, wygładzanie ubrań czy częste zmiany pozycji siedzenia. Kobieta w obecności mężczyzny, którym jest zainteresowana może w ten sposób podświadomie sugerować, że jest przejęta swoim wyglądem i chciałaby się zaprezentować jak najlepiej.

Zaciekawienie

Płeć piękna, chcąc bliżej poznać obiekt swoich westchnień, także chętnie będzie słuchać jego opowieści i z zainteresowaniem zadawać pytania o jego życie. Jeśli ona pyta cię o twoją pracę, pasje czy ulubione zespoły – najprawdopodobniej zaciekawiłeś ją swoją osobą.

Dobra zabawa

Gdy mężczyzna opowie żart lub zabawną historię, zainteresowana nim kobieta na pewno będzie chciała dać mu do zrozumienia, że świetnie się z nim bawi np. aktywniej reagując na jego żarty niż innych osób w towarzystwie. Panie bardzo lubią przebywać z mężczyznami, którzy mają poczucie humoru i potrafią je rozbawić – w takich też najczęściej się zakochują.

Sam na sam

Podpowiedzią dla mężczyzny mogą być także sytuacje, w których kobieta szuka z nim czasu na osobności, nawet na chwilę. Jeśli facet jej się podoba, będzie korzystać z okazji takich jak np. wyjście na papierosa (także dla towarzystwa), wycieczka do sklepu czy na spacer z dala od reszty towarzystwa.

Po czym mężczyzna pozna, że podoba się kobiecie? Foto: Pixabay