Depilacja laserowa twarzy dla kobiet – Thunder MT niszczy każdy niechciany włos

Nadmierne owłosienie na kobiecej twarzy, jest bardzo wstydliwym defektem urodowym, który skłania wiele pań do wizyty u lekarza medycyny estetycznej.

Może mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi, być skutkiem przyjmowania niektórych leków lub kwestią genetyki (dziedziczenia). Niechciane włoski, wymagają systematycznego usuwania, aby nie były widoczne dla postronnych osób, co jest bardzo uciążliwe i męczące.

Zdaniem ekspertów z Kliniki Miracki w Warszawie urządzeniem dedykowanym do trwałej depilacji wąsika, baków i brody jest nowoczesny laser Thunder MT. Dlaczego warto skorzystać właśnie z tego rozwiązania?

Zlikwiduj baki dzięki laseroterapii Thunder i odzyskaj kobiecy wygląd

Baki bardzo charakterystyczne dla mężczyzn, u kobiet są postrzegane jako coś nieatrakcyjnego – wręcz niepożądanego dla przedstawicielek płci pięknej. Panie próbują ukryć je, nosząc rozpuszczone włosy lub codziennie goląc, jednak nie jest to komfortowe wyjście (usuwanie baków pęsetą, czy plastrami z woskiem jest natomiast bolesne). Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Epilacja laserowa baków Thunder MT, pozwala szybko pozbyć się niepożądanych włosków i zlikwidować kompleksy na tym tle.

Epilacja laserowa wąsika – uśmiechaj się bez wstydu każdego dnia

Tzw. wąsik, czyli widoczne, liczne włoski nad górną wargą to kompleks wielu kobiet – depilacja tego obszaru woskiem nie jest przyjemnym zabiegiem, u części pań powoduje podrażnienia i wrastanie włosków nawet, jeśli skorzystają z pomocy kosmetyczki. Z kolei korzystanie z maszynki do golenia daje bardzo krótkotrwałe rezultaty, ciemny i gęsty wąsik musi być golony mechanicznie praktycznie codziennie. Laser Thunder MT również i w tym przypadku doskonale radzi sobie z niechcianym owłosieniem, usuwając wąsik raz na zawsze.

Depilacja brody laserem Thunder – pożegnaj na zawsze włosy na brodzie i znów bądź sobą Broda u kobiet jest nietypową niedoskonałością, która często ma związek z histuryzmem (nadmiernym owłosieniem typu męskiego). Ten defekt estetyczny, niejednokrotnie jest powodem żartów ze strony otoczenia i prowadzi do poważnych traum. Laserowe usuwanie owłosienia z brody pozwala odzyskać kobiecy, atrakcyjny wygląd i zapomnieć o tym kłopotliwym problemie. Dlaczego warto postawić na epilację urządzeniem Thunder MT?

Laser Thunder – niezastąpiony w eliminacji niechcianych włosów na twarzy

Laser Thunder MT to kompilacja dwóch najlepszych laserów: aleksandrytowego o długości fali 755 nm i neodymowo–yagowego o długości fali 1064 nm (może być też stosowany w technologii mieszanej). Urządzenie to skutecznie usuwa owłosienie nie tylko z twarzy, ale i innych partii ciała, jak nogi, pachy, brzuch, czy strefa bikini, pozostawiając skórę perfekcyjnie gładką i miłą w dotyku. Zaawansowany system chłodzenia sprawia, że zabieg nie jest bolesny ani dyskomfortowy dla pacjentki, dlatego nie muszą się go obawiać nawet kobiety o bardzo niskiej tolerancji na ból. Laser charakteryzuje się szybką i precyzyjną pracą, skutecznie niszcząc mieszki włosowe. Dokładna ilość i częstotliwość sesji zabiegowych jest ustalana indywidualnie z każdą pacjentką. Przed laseroterapią przeprowadzany jest wywiad lekarski, podczas którego omawiane są przeciwwskazania, które uniemożliwiają poddanie się epilacji – podstawowe z nich to:

 • ciąża i laktacja,
 • opryszczka,
 • łuszczyca,
 • bielactwo,
 • nowotwory,
 • epilepsja,
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • zażywanie retinoidów,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • przyjmowanie leków i ziół fotouczulających,
 • infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w obszarze zabiegowym,
 • skłonności do powstawania bliznowców.

Masz krępujący wąsik na twarzy, bujne baki lub liczne włosy na brodzie i chcesz je wyeliminować raz na zawsze, by znów poczuć się 100% kobietą? Epilacja laserowa to idealne rozwiązanie tego defektu estetycznego. Wszystkie szczegóły na temat zabiegu laseroterapii z wykorzystaniem urządzenia Thunder MT znajdziesz na tej stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

 

 

Artykuł partnera

Wpis znaleziono dzięki:

- Krępujący wąsik

- Laser Thunder

-