Designerski sposób na łazienkę

Odkryj tajemniczy GunMetal - nowy odcień kabin prysznicowych Radaway. Dodaj elegancji i szlachetności swojej łazience. Sprawdź już teraz!

Designerski sposób na łazienkę. Radaway, kabina prysznicowa Furo Brushed GunMetal DWJ

Z daleka może przypominać matową czerń, jednak w bliższym kontakcie odkrywa więcej głębi. Refleksy szczotkowanej powierzchni podkreślają tę nietuzinkową, tajemniczą i elegancką barwę. GunMetal to odcień, który z pewnością nie wychodzi z mody, podobnie jak wszystkie naturalne barwy metali.

Skąd znamy ten odcień?

Jeśli zastanawiacie się, skąd znacie nazwę GunMetal, mamy dla was wyjaśnienie. To historia, która sięga czasów, gdy słowo „armatura” odnosiło się do uzbrojenia. Z angielskiego „gunmetal” kojarzymy broń z czasów broni czarnoprochowej. Choć to ten sam metal, nasze skojarzenia z nim różnią się – przypominają nam pomniki wielkich ludzi i słynne dzwony. Teraz czas odkryć jego kolejne zastosowanie.

Designerski sposób na łazienkę. Radaway kabina prysznicowa Essenza-DWJS-Chrom

Jaki to odcień i gdzie pasuje?

GunMetal ma głęboką, czarnobrązową barwę. W szczotkowanej wersji wykończenia, ten odcień ozdabia elementy kabin prysznicowych, drzwi wnękowych i parawanów nawannowych w kolekcjach Radaway, takich jak Essenza Pro, Modo New i Furo. Jego miękkie, ciepłe refleksy wzbogacają wnętrze i nadają mu życia. Ten odcień wnosi szlachetność do każdej łazienki, przyciągając zwolenników wyszukanego wzornictwa. Jest również niesamowicie uniwersalny, doskonale komponując się z różnymi stylami. Kabina prysznicowa lub parawan nawannowy w odcieniach GunMetal doskonale sprawdzi się w przestrzeniach o stylu industrialnym i loftowym. W minimalistycznej lub skandynawskiej łazience doda wizualnej głębi i charakteru, a w łazience w stylu japandi wzmocni jej autentyczność – komentuje Hanna Błaszak, ekspert Radaway.

Designerski sposób na łazienkę. Kabina prysznicowa Essenza Pro Brushed GunMetal PDD

Warto dodać, że ten czarnobrązowy odcień doskonale łączy się z subtelnymi odcieniami bieli, beżu i brązu, tworząc efektowne, ale delikatne kontrasty. Jednak możliwości są znacznie szersze – pozostaje tylko uruchomić wyobraźnię. Gdziekolwiek Brushed GunMetal znajdzie się w łazience, stworzy wyjątkową atmosferę dla codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.