Dzień, w którym nauczyłem się żyć. Laurent Gounelle

Już w księgarniach nowa, pełna blasku i pozytywna w swym przesłaniu powieść dla miłośników Reginy Brett i Mitcha Alboma.!

90096181 dzien w ktorym nauczylem sie zyc.indd

A gdyby wszystko miało zacząć się dziś?

Wyobraźmy sobie, że jest niedziela, przechadzamy się po bulwarach San Francisco, gdy nagle Cyganka chwyta nas za rękę, by odczytać z niej przyszłość. Lekko rozbawieni, pozwalamy jej na to, ale nagle jej oczy przygasają, wpatrzone w dal, puste. Tego, co powie, gdy już się otrząśnie, wolelibyśmy nie usłyszeć. Od tej chwili nic nie będzie już takie, jak wcześniej,  nie damy rady trzymać się wytyczonych ścieżek dnia powszedniego.

Właśnie to, przydarzyło się Jonathanowi  w nowej powieści Laurenta Gounelle’a.  Po tym poruszającym spotkaniu zaczyna się dla jego wielka przygoda odkrywania samego siebie, a także szereg nowych doświadczeń, które radykalnie zmienią jego spojrzenie na życie, na swoje życie. To powieść, której intryga opiera się na prawdziwych doświadczeniach naukowych. Książka rzuca nowe światło na naszą egzystencję i stosunek do innych, wnosząc powiew świeżości w nasze życie.

O autorze

Laurent Gounelle, to szalenie popularny francuski pisarz i specjalista w dziedzinie rozwoju osobistego. Powieści Gounelle’a to bestsellery tłumaczone na całym świecie. W Polsce ukazały się książki: „O człowieku, który chciał być szczęśliwy” (2010), „Bóg zjawia się incognito” i (2011)