Ed Sheeran kończy karierę?

Wiele gwiazd po osiągnięciu sukcesu wypala się zawodowo i kończy swoją karierę. Ed Sheeran postanowił porzucić swoich fanów. Jednak bez obaw, tylko na chwilę...

Ed Sheeran
Ed Sheeran. GA

Ed Sheeran opublikował na swoim facebooku ważną informację dla najbliższych i swoich fanów. Muzyk już od dłuższego czasu wspominał o chęci zrobienia przerwy od medialnego zgiełku. Teraz gdybanie muzyka stało się oficjalnie faktem. Producent, jak sam się tłumaczy jest już zmęczony swoją sławą i postanowił zrobić sobie, aż roczną przerwę! Jednocześnie tłumacząc wszystkim, że odcina się od wszelkich social mediów.
,,Witam wszystkich. Na chwilę robię sobie przerwę od telefonów, e-maili i wszystkich portali społecznościowych. Przeżyłem fantastyczną podróż przez ostatnich 5 lat, ale zrozumiałem, że patrzę na świat przez sito, a nie oczami. Przy tej okazji nie będę musiał być wszędzie i robię wszystko, by podróżować po świecie i zobaczyć wszystko to, za czym tęskniłem. Do mojej rodziny i przyjaciół: jeżeli mnie kochacie, zrozumiecie dlaczego się oddalam, do moich fanów: trzeci album jest już w drodze i to jest najlepsza rzecz, jaką zrobiłem przez ten czas. Więc widzimy się przyszłej jesieni, dziękuję za to, że jesteście wspaniali.”

Poza smutnymi wiadomościami dla fanów muzyka jest też dobra. Piosenkarz zapowiedział swoją premierę swojej najnowszej płyty zaraz po powrocie z urlopu na jesieni.