Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?

W świecie celebrytów nie jest tak idealnie, jak często próbuje się nam wmówić. Gwiazdy również miewają momenty słabości i dopuszczają się zdrad, a wiele z nich szybko wychodzi na jaw. Które sławy zdradzały swoich partnerów?

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @beyonce

Celebryci również mają swoje ciemne strony. Wiedzą o tym z pewnością ci, którzy na bieżąco śledzą liczne doniesienia ze świata show-biznesu. Nie wszyscy jednak pamiętają o mniejszych lub większych grzeszkach gwiazd, także tych związanych ze zdradami partnerów. Dziś przeniesiemy się nieco w czasie i przypomnimy, które gwiazdy miewały problemy z dochowaniem wierności drugim połówkom.

Jude Law

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @judehlaw

Słynny gwiazdor znany z takich hitów jak ”Sherlock Holmes”, ”Holiday” czy ”Młody papież” uchodzi za notorycznego oszusta, jeśli chodzi o związki. Media rozpisywały się na temat jego zdrad, których dopuszczał się zwłaszcza z… opiekunkami swoich dzieci. Właśnie w ten sposób stracił zarówno żonę Sadie Frost, jak i późniejszą narzeczoną Siennę Miller, która uchodziła wówczas za jedną z najpiękniejszych aktorek. Cóż, widocznie dla znanego aktora bardziej od urody liczy się doskonałe podejście do dzieci.

Arnold Schwarzenegger

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @schwarzenegger

Filmowy Terminator również ma swoje za uszami. W 1986 roku związał się z Marią Shriver – dziennikarką i siostrzenicą samego Johna F. Kennedy’ego. Ich małżeństwo było jednak dość burzliwe. Jak się okazało, Schwarzenegger zdradzał żonę z gosposią, a nawet spłodził z nią nieślubnego syna. Co więcej, o całym zajściu Shriver dowiedziała się lata później właśnie od kochanki męża, która wciąż pracowała w jej domu.
Gdy informacja o skandalu z Terminatorem obiegła media, pojawiło się więcej kobiet, które twierdziły, że miały romans z aktorem. Schwarzenegger nie próbował już ukrywać swoich zdrad. W jednym z wywiadów przyznał jednak, że rozstanie z żoną było ”największą porażką jego życia”.

Kristen Stewart

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @kristenstewartx

Kristen Stewart oraz Robert Pattinson zakochali się w sobie na planie wielkiego hitu o wampirach ”Zmierzch”. Wydawało się, że tworzą idealną parę. To wszystko okazało się jednak fikcją, gdy na jaw wyszła zdrada aktorki. Kristen nie dotrzymała wierności Robertowi, wdając się w romans z Rupertem Sandersem, czyli reżyserem filmu ”Królewna Śnieżka i Łowca”. W produkcji grała oczywiście Stewart, a także Liberty Ross – żona Sandersa. Skandal poruszył zwłaszcza fanów Pattinsona, którzy nie szczędzili nieprzyjemnych komentarzy na temat byłej dziewczyny idola.

Tiger Woods

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @tigerwoods

To prawdopodobnie rekordzista wśród zdradzających celebrytów. Będąc mężem Elin Nordegren, Tiger Woods sypiał z naprawdę wieloma kobietami. Ponoć było ich aż… 121.
Sportowiec nie stronił od przygód na jedną noc. Zdradzał żonę z celebrytkami, kelnerkami, a także prostytutkami. Media odkryły jego zdrady, lecz wtedy Tiger przekonał Elin, że te skandaliczne informacje są fałszywe. Później jednak kobieta sama odkryła niewierność męża, zaglądając do jego telefonu. Niedługo okazało się, że utalentowany golfista zmagał się z uzależnieniem od seksu.

Jay Z

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @beyonce

Kilka lat temu światło dzienne ujrzała zdrada Jaya Z. Raper, który od 2000 roku związany jest z divą muzyki pop Beyonce, opowiedział o tym w szczerym wywiadzie, a także nawiązał do swojej niewierności w albumie ”4:44”.

Większość ludzi odchodzi od siebie, wskaźnik rozwodów wynosi jakieś 50 procent, bo ludzie nie mogą na siebie patrzeć. Najtrudniejszym jest zobaczyć na czyjejś twarzy ból, który ty spowodowałeś i pogodzić się ze samym sobą – mówił w poruszającej rozmowie artysta.

Muzykowi udało się jednak uratować małżeństwo. Podobno to dzięki terapii Beyonce oraz Jay Z wciąż są razem i, jak się wydaje, tworzą szczęśliwą parę.

Natalia Siwiec

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @nataliasiwiec.official

Problem zdrad nie dotyczy jedynie zagranicznego show-biznesu. Na polskim podwórku również znajdą się gwiazdy, które nie były wierne partnerom. Wśród nich jest Natalia Siwiec, która otwarcie chwaliła się w mediach swoją niewiernością. Ponoć dopuściła się zdrady w odwecie. Jej były partner miał romans z inną kobietą, więc Miss Euro 2012 postanowiła odwdzięczyć mu się tym samym. Jak później wyznała, dzięki temu mogła sobie ulżyć.

Mikołaj Krawczyk

Zdrady w show-biznesie. Które gwiazdy nie były wierne partnerom?. Foto Instagram @mikolaj_krawczyk_official

Ładnych parę lat temu Polska żyła skandalem wywołanym przez Mikołaja Krawczyka oraz Agnieszkę Włodarczyk. Przystojny aktor był wtedy związany z Anetą Zając. Cała wcześniej wspomniana trójka grała razem w serialu ”Pierwsza miłość”, którego historia, o dziwo, potoczyła się podobnie do tej, która później przydarzyła się w prawdziwym życiu celebrytów. Krawczyk i Zając grali parę, a Włodarczyk miała odbić serialowego Pawła. To samo zrobiła również naprawdę. Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk mieli romans, a Aneta Zając została sama, wychowując dwójkę dzieci byłego partnera.

Eliza Pomianowska