Edyta Górniak szuka dziewczyny Allanowi na planie „The Voice Kids”

Słodkie krówki, pożyczanie ciuchów, ekspresowy kurs nauki na gitarze, a może przejażdżka quadem? Do czego jeszcze posuną się Trenerzy „The Voice Kids”, by zachęcić dzieciaki do swojej drużyny?

Edyta Górniak szuka dziewczyny Allanowi na planie „The Voice Kids”

Edyta Górniak postanowi wyciągnąć sekretne asy z rękawa i spróbuje zabawić się w swatkę. Chcąc przekonać uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowi wykorzystać urok swojego syna Allana i przedstawi ich sobie na scenie. Jak się okaże nastolatkowie szybko znajdą wspólny język i nawet zaczną obserwować się na Instagramie. Czy to początek młodzieńczej miłości?

The Voice Kids – o programie

The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału.

Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego.

Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20.05 w TVP2.