Emilia Komarnicka urodziła pierwsze dziecko

Aktorka serialu „Na dobre i na złe” i jej mąż Redbad Klynstra właśnie doczekali się narodzin synka. Jednak szczęście pary przyćmiewa ciężka choroba w rodzinie.

foto twitter.com/pejzazbezciebie

Emilia i Redbad pobrali się w sierpniu zeszłego roku w tajemnicy przed mediami. Para poznała się na planie serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wcielali się w role lekarzy szpitala w Leśnej Górze.

Aktorzy szczególnie chronią swoją prywatność, a wiadomość o ciąży Emilii była ukrywana przez wiele miesięcy. O narodzinach syna Komarnicka poinformowała przy okazji swoich 33. urodzin, zamieszczając zdjęcie w serwisie Instagram. – Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali. Dziękuję wszystkim za życzenia! – napisała szczęśliwa mama. Para nie ujawniła na razie imienia ani daty narodzin chłopca.

Tego samego dnia jednak Redbad opublikował na Twitterze informację o ciężkiej chorobie swojego ojca. – Mój Ojciec, Holender (Fryzyjczyk), który, po nawróceniu się na katolicyzm, zakochał się w Polsce, nauczył się polskiego bez akcentu. Mnie nauczył po polsku i namówił, żebym tu studiował. Teraz ja tu, a on w Amsterdamie mocno schorowany. Proszę o modlitwę. – napisał aktor na swoim profilu.