Fryzury idealne na święta

Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący karnawał to doskonała okazja, aby poeksperymentować ze stylizacją swoich włosów. Inspirację można czerpać z propozycji stworzonych przez zespół Milek Design.

Fryzury idealne na święta
Fryzury idealne na święta

 

W najbliższym czasie nie będzie brakować nam okazji do tworzenia pięknych fryzur! W czasie nadchodzących Świąt postawimy pewnie na klasyczne rozwiązanie – idealne wygładzone włosy, delikatne upięcia, czy eleganckie fale. Jednak już na Sylwestra, czy w karnawale możemy zaszaleć i dodać charakteru naszej stylizacji decydując się np. na zupełnie nowy kolor włosów – przekonuje Katarzyna Poniatowska-Miłek z Milek Design.

Styliści z Milek Design pod okiem Kasi Poniatowskiej-Miłek stworzyli kilka propozycji fryzur, które będą idealnym dopełnieniem świątecznych, czy karnawałowych stylizacji.

Klasyczna szarość

Wydaje się, że bob nie może już niczym zaskoczyć… a jednak! Klasyczne cięcie nabrało wyjątkowego charakteru dzięki intrygującej i wyjątkowo modnej w tym sezonie szarości, która uzyskano nakładając na włosy IGORA Royal SilverWhite.

Uzupełnieniem całej fryzury jest oczywiście jej odpowiednia stylizacja – na co dzień proponujemy postawić na idealne wygładzenie włosów, zwracając jednak uwagę na to, żeby były odbite od nasady. Chcąc z kolei nadać całej fryzurze bardziej wieczorowy charakter można poeksperymentować z zaczesaniem wszystkich włosów do góry lub przesunięciem przedziałka – radzi Kasia Poniatowska-Milek.

Fryzury idealne na święta!
Fryzury idealne na święta!

Ciemna elegancja

Delikatne fale, luźne upięcie, czy częściowo rozpuszczone włosy – bez względu, którą fryzurę wybierzesz możesz być pewna, ze zrobisz wrażenie na najbliższych, jeśli wcześniej zadbasz o kondycję i blask swoich długich włosów.

Nie bójmy się eksperymentować! Poświęćmy czas i wykorzystajmy dostępne na rynku produkty do stylizacji, aby stworzyć nowe, zaskakujące fryzury. Dodatkowo nasze propozycje to również dowód na to, że czasem wystarczy kilka dodatkowych spinek, aby stworzyć na swoich włosach zupełnie nową fryzurę – przekonuje Kasia Poniatowska-Miłek.

Maxi blond

Jest kobieco, delikatnie i… w odcieniu blond! Aby nie było nudno postanowiono wykorzystać długą grzywkę jako sposób na dodanie tym eleganckim stylizacji pazura.  Upinając włosy często zapominamy o potencjale drzemiącym w grzywce. Zamiast zaczesywać ją gładko na bok, możemy unieść ją do góry i przypiąć. Inną możliwością jest wykorzystanie jej do zaplecenia warkocza, który może stać się częścią upięcia – radzi Kasia Poniatowska-Miłek.