Fryzury wpisujące się w trendy 2019

Ten sezon w kwestii fryzur zaskoczył wszystkich. Brak perfekcyjności w ich wykonaniu dodaje tylko uroku.

Foto Instagram coolclipssalon

W tym sezonie postawimy na lenistwo. Włosy puszczamy luźno, robimy przedziałek na bok, lub stosujemy na mokro preparat do stylizacji. Pixie cut i loby też są wciąż na topie, ale w nowym wydaniu- falowane, z grzywką lub w złotym kolorze.

Foto Instagram centrodegradeconseil_aprilia

Fryzury dla włosów długich

Postawmy przede wszystkim na naturalność. Osiągnąć ją możemy przez zwyczajne „nicnierobienie” z włosami. Zrób niedbały przedziałek na środku, a w końcówki wetrzyj jedwab, albo olejek, by odżywić włosy.
Mokra włoszka wraca do łask. Aby wykonać to uczesanie, należy zaczesać włosy do góry, a następnie wygładzić u nasady specjalną pomadą. Końcówki można potraktować solą morską. Długie pasma w czekoladowym odcieniu i długa grzywka nadal cieszą się popularnością. Najważniejsze jest to, by grzywka dotykała linii rzęs. Miękkie fale kojarzone z oceanem, dziś przeszły na salony i do biur. Kierujemy się jedną zasadą- dokładnie rozczesujemy. A teraz propozycja dla włosów równej długości. Cieniowanie od kilku lat króluje, ale czy włosy równej długości nie mają swojego uroku? Taki sposób cięcia cechuje pełna objętość na końcówkach. Włosy z mikrogrzywką (około 3-5 cm) zrobi wrażenie i przykuje uwagę, jeśli potargamy ją za pomocą suchego szamponu.

Foto Instagram phoinahaircollection

Włosy półdługie

Wraca do łask klasyczny bob z grzywką. Najlepiej, jeśli będzie sięgać nam maksymalnie do linii żuchwy. W połączeniu z dużymi kolczykami, będzie wyglądać obłędnie.
Falowany lob, jednocześnie najprostszy na świecie w wykonaniu. Wystarczy wgnieść na mokro środek do stylizacji a pasma okręcać przy suszeniu chłodnym powietrzu wokół palca. Fryzura punk alive jest jedną z najczęściej wybieranych przez top modelki. Cięcie mocno podkreśla rysy twarzy, nie są wymagające w układaniu i dają szeroki wachlarz możliwości w kwestii koloryzacji.