Fusion Goods – symbioza stali i porcelany

Istnieją materiały, które wyróżnia ponadczasowe piękno – to szlachetna biel porcelany czy chłodny błysk stali. Teraz Villeroy & Boch połączył je w plastycznych i płynnych kształtach akcesoriów wnętrzarskich – Fusion Goods.

Kolekcję wyróżniają biomorficzne kształty i wyjątkowa jakość.Jak sprawić, aby jadalnia czy salon zyskały nowe oblicze?

Wystarczy wybrać dla nich wyjątkowe dekoracje. Duży porcelanowy talerz z metalową podstawą o organicznych, nieregularnych kształtach można postawić na ławie czy dużym stole. Będzie pełnić rolę praktycznej patery na owoce albo ozdoby, która przyciągnie zarówno smakoszy, jak i amatorów dobrego wzornictwa.

Na suszone owoce, orzechy czy pestki dyni, najlepiej wybrać porcelanową misę. Jest ona podzielona na trzy segmenty o różnej wielkości, dlatego jednocześnie można serwować na niej kilka rodzajów smakołyków.W linii Fusion Goods znajdziesz też praktyczne miseczki do dipów. Są dostępne w trzech wielkościach i mają stalowe pokrywki, które w razie potrzeby mogą spełniać funkcję talerzyków. Miseczki mają owalny kształt delikatnie nawiązujący do trójkąta, dlatego można tworzyć z nich dekoracyjne kompozycje.
Do eleganckiego serwowania dań i przekąsek wybierz tacę z kolekcji Fusion Goods. Posiada ergonomiczne uchwyty, dlatego jest praktyczna i wygodna w użyciu.

Wyjątkowy nastrój we wnętrzu stworzysz dzięki świecznikom i podgrzewaczom z kolekcji Fusion Goods. Dzięki organicznym kształtom, stanowią one niebanalny gadżet do salonu, jadalni, ale też do pokoju kąpielowego.
Miłośnicy kwiatów zapewne zdecydują się na wazony Fusion Goods. Są one dostępne w trzech rozmiarach i mają podobny kształt, dlatego doskonale wyglądają zarówno razem jak i osobno, rozstawione w różnych częściach salonu.Dopełnieniem kolekcji akcesoriów Fusion Goods jest stalowa ramka do zdjęć o wymiarze 10 x 15 cm, którą możesz postawić lub też przymocować do ściany w pionie i w poziomie.
Wszystkie elementy kolekcji Fusion Goods są wykonane z najlepszej jakości materiałów porcelany i stali nierdzewnej. Można je myć w zmywarce.