Gładka skóra na wyciągnięcie ręki!

Jeszcze kilka dekad temu kobiety w ogóle nie stosowały depilacji. Dzisiaj ciężko w to uwierzyć, ponieważ stała się ona tak powszechna niczym mycie zębów.

Gładka skóra na wyciągnięcie ręki!

Samodzielne usuwanie włosków jest uciążliwe, zabiera cenny czas i często powoduje wrastanie włosków, podrażnienia, czy zapalenie mieszków włosowych.
Salon DepilConcept na warszawskiej Ochocie to miejsce, w którym włosków pozbywają się prawdziwi specjaliści!


Międzynarodowa marka

Marka DepilConcept powstała w Portugalii, a dziś posiada ugruntowaną pozycję na rynku i salony na całym świecie. Tylko w naszym kraju jest już niemal 50 punktów. Specjalizacją salonu jest trwała redukcja owłosienia metodą SHR in Motion. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, których męczy nieustanna walka z niechcianymi włoskami. Dzięki zabiegom w DepilConcept oszczędzisz czas, energię i wodę!

Czym jest depilacja SHR?

Technologia SHR to najnowsza odsłona technologii IPL, wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu fotodepilacji. Fotodepilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania, tj. In Motion – czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię, w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu dostarczenia jej wystarczającej, łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego.
W trakcie zabiegu z głowicy urządzenia emitowane są impulsy świetlne o różnej długości. Pochłaniane są przez melaninę (barwnik znajdujący się we włosach). Pochłonięta energia powoduje znaczne zwiększenie temperatury w cebulce włosowej, co skutkuje jej trwałym uszkodzeniem. Urządzenie SHR działa wyłącznie na włos, więc otaczająca go skóra jest bezpieczna.
Efekty zobaczysz już po pierwszej sesji! Pozbywamy się wówczas ok. 20-30% włosów. Dodatkowym działaniem zabiegu jest osłabianie nieuszkodzonych jeszcze włosów. To powoduje, że włoski są słabsze i rosną wolniej. Kolejne zabiegi przybliżają nas do uzyskania ostatecznego efektu.

Trwale, bezboleśnie i bezpiecznie

Zabiegi depilacji SHR są bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej i naczynkowej. W salonie DepilConcept, oprócz depilacji SHR wykonywane są również zabiegi fotoodmładzania, redukcji przebarwień, naczynek i zmarszczek, leczenie trądziku, depilacja woskiem oraz trwała depilacja jasnych włosów.

Wypróbuj nas za jedyne 10 zł:
http://ochota.depilconcept.pl/obcasy – pobierz zaproszenie na pierwszy zabieg za 10 zł!