Horoskop od 25 marca do 1 kwietnia 2024

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu! Pamiętajcie, że w tym tygodniu rządzi Baran, ale każdy ze znaków mimo trudnego czasu niech postara się patrzeć pozytywnie na obecne zdarzenia! Wszyscy bądźmy dobrej myśli!

Horoscope circle

Ogólnie normalnie to byłby dobry tydzień dla większości znaków. Barany byłyby towarzyskie, byki w ciągłym ruchu, zaś Panny troszkę by marudziły! Ale nie w tym trudnym, pandemicznym czasie.

Baran

Barany będą na początku tygodnia bardzo towarzyskie, chętnie będą zawierać nowe znajomości, mogą dostać dobre wiadomości w sprawach zawodowych. Od środy mogą być rozdrażnione, w rodzinie mogą spotkać się z krytyką, a partner życiowy może być mocno zaborczy. Od piątkowego wieczoru będą pełne dobrej energii, w miłości mogą liczyć na sukcesy.

Byk

Byki na początku tygodnia będą w ciągłym ruchu, czym mogą być nieco zmęczone i rozkojarzone. Mimo to będą to dla nich dobre dni. Od środy będą bardzo uczuciowe, ważna
będzie dla nich rodzina, dom, ciepłe relacje z ludźmi. Samotne Byki mogą poznać osobę,
która spełni ich marzenia. W weekend mogą być nerwowe, rozdrażnione, ktoś może nadepnąć im na odcisk.

Bliźnięta

Bliźnięta w pierwszych dniach tygodnia będą zadowolone z życia, pełne radości, ruch wokół nich sprawi, że będą w swoim żywiole. Elokwencja i otwartość mogą się im teraz przydać., Od środy będą zajęte bardziej sprawami rodzinnymi, dzieci mogą domagać się uwagi, a partner może mieć żal, że poświęcają mu za mało czasu. W weekend chętnie by zaszalały, ale jest to niemożliwe…

Rak

Raki na początku tygodnia będą miały dużo kontaktów z ludźmi, jednak tylko online i może je to mocno zmęczyć. Mimo to ich sprawy mogą posunąć się znacznie do przodu. Od środy poczują się wspaniale, będą uczuciowe i empatyczne, skłonne do opiekowania się innymi, będą miały szczęście w miłości. W weekend by prowadziły ożywione życie towarzyskie, ale będą jedynie starać się zachować kontakt z najbliższymi.

Lew

Lwy od poniedziałku będą pobudzone intelektualnie, zadowolone z życia, przyjemnie ożywione. Powinny uważać na plotki i nie wdawać się w żadne intrygi. Od środy powinny zwrócić więcej uwagi na sprawy domu i rodziny, bliska osoba będzie potrzebowała wsparcia.
Lwy, jak to lwy, marzą o okazji do imprezowania,  marzą im się wydarzenia kulturalne i kluby, ale życie ich ogranicza, jak wszystkich.

Panna

Panny na początku tygodnia mogą narzekać na złe samopoczucie, niełatwo będzie im się dogadywać z bliźnimi, w związkach mogą wejść w sytuacje konfliktowe. Od środy poczują
się znacznie lepiej, bliskie osoby mogą liczyć na ich pomoc i wsparcie emocjonalne. W
weekend będą miały okazję wyjść z domu, zabawić się, ale muszą uważać, żeby inni nie
narzucali im swojego zdania.

Waga

Wagi na początku tygodnia będą bardzo kontaktowe, w relacjach zawodowych może im się przydać zdolność dyplomatycznego podejścia, mogą dostać dobre wiadomości. Od środy
mogą mieć gorszy nastrój, mogą czuć się niedowartościowane, mogą narzekać na problemy
ze zdrowiem. W weekend będą miały doskonały humor, chętnie wybrałyby się do teatru lub na imprezę towarzyską. Wszystko w sferze marzeń.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia mogą mieć poczucie, że wszyscy się uwzięli, żeby się z nimi skontaktować. Telefony będą dzwonić, potrzebne będą szybkie decyzje. Od środy wszystko się uspokoi, odetchną, wypoczną, nabiorą sił, będą mogły zająć się sobą i rodziną. W weekend mogą mieć napady złego samopoczucia, mogą być zgryźliwe i nieprzystępne, trudno się będzie z nimi dogadać.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku będą w świetnym humorze, będą działać z głową, będą miały
mnóstwo energii i inwencji. Wszystko będzie im sprzyjać, każde działanie może się obrócić
na ich korzyść. Od środy mogą się poczuć przytłoczone obowiązkami domowymi, mogą czuć się mocno ograniczone. Za to w weekend  być może uda się spędzić Święta w gronie rodzinnym.

Koziorożec

Dla Koziorożców tydzień rozpocznie się korzystnie, będą miały dobre relacje z innymi, mogą mieć nowe perspektywy zawodowe i finansowe. Od środy skupią się bardziej na sprawach domowych, będą uczuciowe, samotne Koziorożce mogą pomyśleć o założeniu rodziny. W weekend nie będą się czuły najlepiej, szczególnie, gdy będą musiały przebywać w większym gronie ludzi.

Wodnik

Wodniki z początkiem tygodnia poczują ożywienie, pojawią się nowe wiadomości i możliwości, będą pracować na wysokich obrotach i bez problemu poradzą sobie z każdym zadaniem intelektualnym. Od środy mogą mieć poczucie, że życie rodzinne mocno je ogranicza, mogą być potrzebne w domu. Na weekend zaplanują jedynie spacer rodzinny.

Ryby

Dla Ryb początek tygodnia może być trudny, będą czuć się nie najlepiej, mogą mieć
problemy ze zdrowiem. Męczyć je będą kontakty z ludźmi, tym bardziej, że wiele osób będzie się chciało z nimi spotkać. Od środy będą miały dobry nastrój, w związkach nastanie czas miłości, w domu mogą liczyć na ciepłą atmosferę.