Horoskop od 27 listopada do 4 grudnia 2023

Ryby na początku tygodnia będą obdarzone ogromną intuicją, będą empatyczne i nastawione na pomaganie innym. Nie dajmy się ponieść emocjom!

Baran

Od poniedziałku Barany będą bujać w obłokach, praca będzie dla nich mało ważna, będą mało obecne w rzeczywistości. Od środy energia będzie je rozpierać, praca będzie im się palić w rękach, a do tego będą romansowo nastawione. W piątek zaczną tęsknić za weekendem, ale w weekend okaże się, że będą musiały poświęcić czas przede wszystkim rodzinie, trzeba będzie zająć się przygotowaniami do świąt.

Byk

Byki na początku tygodnia będą miały niezłą intuicję, która może im pomóc w podejmowaniu decyzji oraz w relacjach z bliskimi. Od środy mogą mieć wrażenie, że czas pędzi, rzeczy zostają nie zrobione, a przed nimi jest tak dużo prac do wykonania. Od piątku poświęcą się już tylko planom na święta, porządkom i zakupom. W weekend nastawią się na przyjemności zmysłowe.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia mogą czuć się niebyt dobrze, powinny zadbać o zdrowie, bo grożą im przeziębienia. Od wtorku odczują przypływ energii, zapomną o problemach, świetnie będą sobie radzić w pracy. W piątek z ulgą przyjmą koniec tygodnia, ale przytłaczać je może perspektywa przygotowań do świąt i sprzątania. W niedzielę pozwolą sobie na leniuchowanie.

Rak

Raki na początku tygodnia będą rozmarzone, nastawione uczuciowo, dobrze będzie im się układać w związkach. Od środy mogą być rozdrażnione, mogą natykać się na przeszkody, może dochodzić do nieporozumień w relacjach z innymi. Od piątku wróci im optymizm, będą w doskonałej formie, przygotowania do świąt będą sprawiać im prawdziwą przyjemność. Będą mogły liczyć na wsparcie bliskich osób.

Lew

Na początku tygodnia Lwy będą nieco rozkojarzone, myślami będą często nieobecne w rzeczywistości. Od środy ożywią się, staną się energiczne, praca będzie sprawiać im frajdę, a płeć przeciwna będzie je podziwiać. Za to od piątku mogą się poczuć mocno zmęczone, wszystko będzie je drażnić, a najbardziej to, że trzeba będzie się wziąć za przygotowania do świąt i nikt nie będzie chciał ich wyręczyć.

Panna

Na początku tygodnia Panny mogą czuć się roztargnione, z trudem będą panować nad rzeczywistością, ale mogą mieć dobre dni dla miłości. Od środy będą pełne energii, oprócz pracy zawodowej zajmą się sprzątaniem w domu na święta. Zrobią generalne porządki, wszelkie zakupy i w weekend będą odpoczywać. Rodzina będzie dla nich na pierwszym planie.

Waga

Wagi od poniedziałku będą mało kontaktowe, będą mieć większe niż zwykle problemy z podejmowaniem decyzji. Od środy będą pełne energii, będą doskonale radzić sobie ze wszystkim, mogą poznać uroczą osobę płci przeciwnej. Od piątku będą miały więcej czasu i więcej możliwości zajęcia się domem i przygotowaniami do świąt. Dobrze będzie im wychodzić sprzątanie i upiększanie domu.

Skorpion

Na początku tygodnia Skorpiony będą miały niebywałą intuicję i odpowiednio ją wykorzystają w pracy oraz przy kupowaniu prezentów gwiazdkowych. Od środy będą nastawione wojowniczo, mogą być wobec innych niemiłe, ale praca będzie szła im doskonale. W weekend zajęte będą przede wszystkim sprawami domowymi i przygotowaniami do świąt, ale nie zapomną o przyjemnościach zmysłowych.

Strzelec

Strzelce na początku tygodnia mogą czuć się nie najlepiej, grożą im przeziębienia, więc powinny dbać o siebie i unikać przepracowania. We środę chandra im minie, będą pełne energii i radości życia, nic nie będzie dla nich przeszkodą w ich zamierzeniach. Od piątku mogą się czuć przytłoczone obowiązkami w domu i przygotowaniami do świąt. Dopiero w niedzielny wieczór odzyskają dobry humor.

Koziorożec

Dla Koziorożców tydzień rozpocznie się szczęśliwie, szczególnie w sprawach uczuciowych. Mogą dokonać korzystnych inwestycji. Od środy mogą poczuć się źle, zdrowie nie będzie im dopisywać, nie powinny poddawać się atakom złości i irytacji. Od piątku zajmą się przygotowaniami do świąt, rozplanują w czasie obowiązki na następny tydzień, a weekend spędzą w domu, w otoczeniu rodziny.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą miały problemy ze zrozumieniem osób w swoim otoczeniu, nastawione będą na uczucia. Od środy będą tryskać dobrym humorem i entuzjazmem, wszędzie będzie ich pełno, ale muszą uważać, aby się skupić na konkretnych działaniach. Od piątku mogą się czuć przytłoczone domowymi obowiązkami, sprzątaniem na święta i zakupami.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą obdarzone ogromną intuicją, będą empatyczne i nastawione na pomaganie innym. Od środy będą bardzo zajęte, będą miały dobry czas na świąteczne zakupy, dużo uda im się zdziałać w sferze zawodowej. Od piątku będą mogły poświęcić więcej czasu na sprawy domowe, sprzątanie i porządki przedświąteczne, ale powinny uważać, żeby się nie przemęczać.