Idealny prezent na walentynki

Idealny prezent na walentynki

Walentynki to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Tradycja nakazuje również obdarować ukochaną osobę jakimś podarunkiem, który będzie wyrazem naszych uczuć. Najbardziej popularnym prezentem są kwiaty, słodycze lub romantyczna kolacja. Jednak coraz częściej zakochani szukają bardziej wyrafinowanych sposobów na wyrażanie swoich uczuć i sięgają po prezenty oryginalne lub innowacyjne.

Szukając wyjątkowego upominku warto pomyśleć o produkcie, który będzie przydatny i nie zostanie odłożony na półkę. Idealnym połączeniem funkcjonalności, innowacyjności i atrakcyjnego wzornictwa, przyciągającego oko każdej kobiety, są suszarki Zelmer z linii HD. Nowe suszarki zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających konsumentkach, które szukają profesjonalnych rozwiązań do zastosowania w zaciszu własnego domu.

Idealny prezent na walentynki2Wzornictwo jest efektem pracy projektantów, którzy zadbali nie tylko o aspekty funkcjonalne, ale również wizualne. Efektem tego są piękne ornamenty kwiatowe, które nadają im oryginalności i wyróżniają je pośród konkurencji. Niezawodna suszarka to przyjaciółka każdej kobiety, która chce wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji.

Zaawansowane funkcje dostępne w wszystkich modelach zwiększają komfort użytkowania i chronią włosy przez zniszczeniem. Dzięki jonizacji rozczesywanie jest niezwykle a włosy się nie elektryzują. W utrwaleniu pomaga funkcja Cool shoot , która dodatkowo zmniejsza
potliwości skóry. Natomiast ceramiczna powłoka grilla utrzymując stałą temperaturę suszarki chroni włosy przed przesuszeniem. Profesjonalny silnik DC o dużej mocy wydłuża żywotność produktu, pozwalając cieszyć się nim przez długie lata.

Dyfuzor i koncentrator pozwalają uzyskać różne efekty stylizacji. Rewolucją na rynku suszarek jest funkcja Sensique, która została wprowadzona przez firmę Zelmer i dostępna jest w modelu HD1003. Dzięki tej innowacyjnej funkcji nie trzeba ciągle włączać i wyłączać suszarki podczas gdy na chwilkę ją odkładamy w trakcie układania włosów, gdyż reaguje ona na dotyk. Wyłączy się automatycznie, gdy ją odłożysz i włączy się, gdy ponownie weźmiesz ją do ręki. Wszystko to dla zwiększenia wygody użytkowania naszych konsumentów.

Główne atuty nowych suszarek to:

HD1000 – wysoka moc silnika suszarki 1800W pozwala nadać fryzurze wspaniałą objętość;
HD1001 – dzięki jonizacji włosy zachowują połysk i nie elektryzują się, a funkcja „cool shot”
chroni Twoje włosy i utrwala fryzurę;
HD1002 – ceramiczne elementy budowy chronią Twoje włosy przed przesuszeniem, a pełen komfort użytkowania zapewnia także niezwykle długi 3 m przewód zasilający. HD1003 – Funkcja Sensique – dotykowe włączanie i wyłączanie suszarki