Jak Shakira odkryła zdrady Pique? – temat szokuje internet

Dżem...chodzi o truskawkowy dżem. To on zagrał istotną rolę w dochodzeniu, w sprawie zdrady piłkarza. W jaki sposób, ten absurdalny z pozoru trop doprowadził wokalistkę do dwóch 22-latek, z którymi spotykał się jej partner?

Shakira
Foto Instagram: @quenosalgadeaqui @shakira

Para rozstała się już 7 miesięcy temu. Wydała wówczas oświadczenie za pośrednictwem profesjonalnej agencji PR-owej, potwierdzające fakt, że ich drogi się rozchodzą.

„Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie ich prywatności” – głosi wspomniane oświadczenie.

Sprawa jednak nabrała zupełnie innego charakteru, gdy Shakira postanowiła wszelkie swoje smutki i dramatyczne doświadczenia przelać na swoją twórczość. Nie gryzła się w język podczas pisania tekstów. W artystyczny sposób wokalistka obdarła z wszelkich tajemnic powody rozpadu jej na pozór, idealnej miłości.

Shakira ujawnia realia z Pique

W najnowszym utworze „Te Felicito”, Shakira wytyka byłemu piłkarzowi FC Barcelony zdradę. Okazuje się, że dopuścił się jej podczas, gdy wokalistka była na wyjeździe. Gerard Pique zdradzał ją we własnym domu! Dodatkowo, z wywiadów, jakich gwiazda udzieliła, dowiadujemy się, że jego partnerki nie dość, że spały w jej domu, to z chęcią korzystały też i z jej garderoby.

Były partner staje w ogniu krytyki

We wspomnianym wcześniej utworze, Shakira nie kryje swoich uczuć. Padają w nim liczne nawiązania i dotkliwe porównania. W filmie o kłamliwym byłym, który nie był tym, kim się wydawał, wokalistka śpiewa o tym, jak „nie znosi dwulicowych ludzi”, śpiewa: „Twoja rana nie otworzyła mojej skóry, ale otworzyła moje oczy.” Padają również takie teksty jak:

,,Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo, wymieniłeś Rolexa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij.”

To był dżem dowodem zdrady?

W jednym wywiadzie, gwiazda została zapytana o znaczenie pewnej sceny teledysku. Mowa o fragmencie, w którym to wokalistka otwiera lodówkę i znajduje tam głowę. Odpowiedź, co stoi za tą kreacją artystyczną zszokowała cały świat. Shakira opowiedziała wtem, że jest to nawiązanie do jej powrotu do domu. Gdy otworzyła lodówkę, szybko zorientowała się, że dżem truskawkowy jest znacznie wyjedzony. Tłumaczyła wtedy, że Pique nie przepada za jej przysmakiem, i nigdy go nie je. Pojawiły się u niej myśli, kto w takim razie przebywał w domu, podczas jej nieobecności. Absurdalny z pozoru dżem, był impulsem, by zacząć przyglądać się działaniom męża. Piosenkarka po tym zdarzeniu czuła, że coś jest nie tak. Nie myliła się. Po wynajęciu prywatnych detektywów, śledzących poczynania Pique, wszystko było wiadome. – Pique dopuścił się zdrady wokalistki.