Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Para pobrała się w sekrecie podczas swojej podróży do Miami. Swój nowy status małżonkowie ogłosili, publikując zdjęcie z ceremonii na Instagramie.

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub. Foto Instagram @paulinaa__nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są właśnie w trakcie romantycznego wypadu na Florydę. Listopadowe wakacje stały się jednak czymś więcej, niż tylko okazją do spędzenia wspólnie czasu w gorącym Miami. Jak się właśnie okazało, para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Zakochani powiedzieli sobie „tak” pod gołym niebem, na pięknej piaszczystej plaży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25)

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zostali małżeństwem

Para postanowiła się pobrać po nieco ponad roku randkowania. Rzeźniczak swojej ówczesnej dziewczynie oświadczył się w grudniu zeszłego roku, co ciekawe – również w USA. Pierścionek zaręczynowy trafił na palec Nowickiej podczas ich wspólnej podróży do Nowego Jorku.

Ślub odbył się 28 listopada w miejscowości Key Biscayne. Impreza była bardzo kameralna. Z opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęć wiemy, że wśród zaproszonych gości znaleźli się mama panny młodej, a także Krzysztof Gojdź. Słynny lekarz medycyny estetycznej od kilku lat mieszka w Stanach, a do jego najpopularniejszych pacjentek należy sama Paris Hilton.

Kontrowersyjny ślub

Ceremonia nie przeszła w Internecie bez echa. Podczas gdy część internautów życzy nowożeńcom szczęścia, inni nie kryją zniesmaczenia. Wynika ono z faktu, że Rzeźniczek ślub z nową partnerką wziął zaledwie 4 miesiące po tym, jak zmarł jego syn, Oliwier. Chłopiec, który był owocem poprzedniego związku piłkarza Wisły Płock, zmagał się z nowotworem. Jego matka, Magdalena Stępień, zabrała go nawet na leczenie do Izraela. Niestety, terapie nie przyniosły jednak skutku i chłopiec zmarł niedługo po swoich pierwszych urodzinach, 27 lipca 2022.

Zobacz także: Nie żyje Oliwier, syn Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka