Jennifer Lopez podjęła współpracę z polską marką! Jakie kosmetyki stworzyła?

Marka kosmetyczna Inglot z Przemyśla podjęła współpracę z Jennifer Lopez. To jedna z najbardziej wpływowych kobiet. Jest cenioną piosenkarką oraz ikoną show-biznesu. Powstała limitowana linia kosmetyków. Kiedy możemy spodziewać się ich premiery?

Foto. instagram.com/inglot_cosmetics

Jennifer  debiutuje w branży beauty, tworząc we współpracy z Inglot limitowaną kolekcję kosmetyków do makijażu. Kolekcja 70 produktów pojawi się w sprzedaży na całym świecie jeszcze w kwietniu!

Limitowana kolekcja, którą stworzyłam wspólnie z marką Inglot, jest pełna moich must-haves makijażowych w ulubionych kolorach. Mamy tutaj wszystko, od maskary, przez pomadki, róże do policzków, rzęsy, aż po cienie do powiek i oczywiście bronzery – mówi Jennifer Lopez.

To, co unikatowe i zarazem ekscytujące w tej kolekcji to palety Freedom System, które umożliwiają wykreowanie własnej, spersonalizowanej palety do makijażu, zawierającej produkty i kolory, których potrzebujesz. Nie musisz kupować palet do makijażu z pięcioma cieniami, żeby mieć jeden kolor, którego naprawdę chcesz użyć – dodaje Lopez.

Foto. instagram.com/inglot_cosmetics

Współpraca Jennifer i Inglot jest realizacją wizji siły kobiecości. Piosenkarka pragnęła wyrazić niezliczone możliwości wyrażenia siebie oraz podkreślenia piękna poprzez makijaż. Jako kobieta spełniająca się w wielu rolach, z macierzyństwem na czele, Lopez stworzyła produkty  dla kobiet, które tak jak ona są w ciągłym biegu.

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego ambasadora. Jennifer jest prawdziwą wizjonerką w dziedzinie makijażu. Oprócz świetnego stylu, jest również ekspertem w sferze beauty. Po wielu latach pracy z najlepszymi w tej branży dokładnie wie czego pragną kobiety oraz jakie produkty są im niezbędne, aby wykreować piękny blask, z którego słynie – mówi Grzegorz Inglot, wiceprezes Inglot USA.