Jesienny look w 3 wiodących trendach

Hipnotyzujący duet – czerwień i złoto, Rozświetlenie srebrem oraz Efekt glow – oto makijażowe trio tej jesieni. Który look pokochaliście?

W ubiegły weekend w warszawskiej Arkadii odbył się kultowy Sephora Trend Report. 3-dniowe święto trendów, podczas którego Sephora wraz z ekspertami świata mody i piękna udzielała bezpłatnych konsultacj. Podczas sobotniego Wielkiego Finału, wraz z gośćmi specjalnymi zaprezentowała najgorętsze trendy sezonu jesień-zima.


W tym sezonie na wybiegach królowały usta w klasycznych odcieniach czerwieni. Idealny, hipnotyzujący duet tworzyły w połączeniu ze złotem na powiece i złotym łukiem kupidyna na górnej wardze. Hot trend tego sezonu to również oko rozświetlone srebrem w wewnętrznym kąciku oka, które w połączeniu z czarną kredką w dolnej linii wodnej oka oraz delikatnie podkreślonymi ustami, tworzy look na każdą okazję. Tej jesieni blask jest nadal gorącym trendem. Stawiamy na holograficzny blask mieniącym się różem i złotem, który łączymy z lśniącymi, matowymi ustali.


– Jesienny look obok 3 wiodących trendów, sfokusował się też na eyelinerze, ale w nieco nowej, graficznej formie – występuje na części powieki lub w kąciku oka – mówi Sergiusz Osmański, Dyrektor Artystyczny i PR Sephora Polska.

W inspiracjach prym wiodą lata 90-te charakteryzujące się miękkim rozłożeniem cieni, róży, stąd też choćby powrót do efektów holograficznych w lokach lansowanych podczas pokazów mody – dodaje Sergiusz Osmański.