Jesteś fanem Strażaka Sama? Z okazji premiery nowego filmu mamy dla Ciebie konkurs!

Kamera w akcji”, który już 15 września będzie miał swoją premierę na kanale MiniMini+. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z trzech bogatych zestawów produktów i zabawek z wizerunkiem ulubionych bohaterów.

Serial animowany, który ponad dwadzieścia lat temu skradł serca dzieci na całym świecie, opowiada o przygodach Sama oraz jego przyjaciół z miasteczka Pontypandy. W każdym z odcinków, mali widzowie mogą wspólnie z dzielnym strażakiem rozwiązywać codzienne problemy mieszkańców. Podczas bajki, dzieci poznają zasady bezpieczeństwa oraz  dowiadują się jak ważne jest pomaganie innym.
W najnowszej produkcji pełnometrażowej „Strażak Sam. Kamera w akcji”, bohater trafi na plan filmowy i wcieli się w rolę aktora, co jak można się domyślać przyniesie wiele przygód i ciekawych zwrotów akcji.

Nagrody

Do wygrania jest jeden z trzech zestawów zabawek i gadżetów „Strażaka Sama”, a uczestnik sam wybiera, o który z nich chciałby zawalczyć. Do wygrania m.in. torby, plecaki, puzzle, kosmetyki, pościel, ręczniki z podobizną strażaka z Pontypandy i jego przyjaciół.

Co zrobić, aby wygrać?

Z okazji nowego filmu, marka przygotowała konkurs dla największych fanów przygód dzielnego strażaka. Zasady są proste. Wystarczy wejść na stronę konkursową i odpowiedzieć na trzy proste pytania. Najwięksi fani nie będą mieli najmniejszego problemu z rozwiązaniem zadania, a Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z najdzielniejszym bohaterem Pontypandy z łatwością odnajdą odpowiedzi na pytania w samej bajce.