Julia Kamińska i Piotr Jaska po raz pierwszy o rozstaniu

Tytułowa bohaterka Brzyduli, Julia Kamińska jakiś czas temu zakończyła swój długoletni związek. Dotychczas unikała komentarzy na temat rozstania. Aktorka wraz z byłym partnerem zdradza nam szczegóły relacji w kulisach sławy ,,Uwaga’’ TVN.

 

Rozstanie Julia Kaminska
Julia Kamińska o rozstaniu i wspólnej pracy Foto: instagram
@_julia_kaminska_

Miłosna przygoda Julii i Piotra zrodziła się na planie filmowym w wcześniej wspomnianym serialu Brzydula. Julia grała tam tytułową bohaterkę, za to Piotr był scenarzystą produkcji. Mimo ogromnej kontrowersji wokół ich relacji, związanej z dużą, bo aż 20 letnią różnicą wieku, związek przetrwał 12 lat.

Przyczyny rozpadu związku

Niestety wcześniejsze przypuszczenia odnośnie ich rozstania, potwierdziły się. Media podały, że w grudniu 2021 para rozstała się lub mierzyła się z poważniejszym kryzysem. Żadne z nich nie komentowało sprawy przez długi czas. Zaskakująco, Julia i Piotr oboje pojawili się w reportażu ,,Uwaga’’ TVN , opowiadając o rozstaniu i ich relacji.

Praca przy wspólnym projekcie

To czego możemy być pewni to, że oboje pracują nad płytą oraz teledyskiem aktorki, w reportażu Julia to potwierdza. ,,Jestem zadowolona z pracy koncepcyjnej i reżyserskiej Piotra. ‘’- Julia Kamińska o współpracy z byłym partnerem.Od aktorki usłyszeć mogliśmy również, że ich relacja jest nadal bardzo dobra i długo tak pozostanie.

Niestety to wszystkie wyznania, jakie mogliśmy usłyszeć w reportażu. Julia Kamińska i Piotr Jasek od zawsze chronili swoją prywatność. Jedynie w kilku wywiadach aktorka zdradziła, że nie planują ślubu, Piotr pozostał bez komentarza odnośnie do sprawy.

Pozostaje Nam czekać na efekty ich wspólnej pracy.